| Πεδίο ανίχνευσης | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Δυναμική τάση | 0.6KV~35KV |
| Εμφάνιση | Επισκόπηση LCD |
| βάρος | 2.2kg |
| Μέγεθος | 220x130x88 χιλιοστά |
| Μέτρηση της σειράς | 0.03mm11.3mm |
|---|---|
| Τάση παραγωγής | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Επίδειξη | ΕΠΊΔΕΙΞΗ LCD |
| Relosution | ±100V |
| Κοχύλι οικοδεσποτών | Μέταλλο |
| Μέτρηση της σειράς | 0.03mm11.3mm |
|---|---|
| Τάση παραγωγής | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Επίδειξη | ΕΠΊΔΕΙΞΗ LCD |
| Relosution | ±100V |
| Κοχύλι οικοδεσποτών | Μέταλλο |
| Επίδειξη | LCD |
|---|---|
| Σειρά ανίχνευσης | 30um~1mm |
| Σειρά παραγωγής | 600-8000V |
| Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος | 12V |
| Βάρος | 2.2kg |
| Πεδίο ανίχνευσης | 0.o5mm~10mm |
|---|---|
| Δυναμική τάση | 0.6KV~30KV |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη |
| Βάρος | 2.2kg |
| Μέγεθος | 130*88*220mm |
| Μέτρηση της σειράς | 0.0310.mm (εποξικό μέσο ασφάλτου πετρελαίου πισσών、 πίσσας άνθρακα) |
|---|---|
| Τάση παραγωγής | 0.5-35KV |
| Επίδειξη | LCD |
| Κατανάλωση | <5w |
| Κοχύλι οικοδεσποτών | Κιβώτιο αργιλίου |
| Μέτρηση της σειράς | 0.03mm1.7mm (hd-106A) 1.4mm11.3mm (hd-106B) 0.03mm11.3mm (hd-106C) |
|---|---|
| Τάση παραγωγής | 0.5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0.5-36KV (HD-106C) |
| Επίδειξη | Επίδειξη LCD, 3 ψηφία |
| Relosution | ±100V |
| Κοχύλι οικοδεσποτών | Μέταλλο |