| Μέγιστο πλάτος δειγμάτων | 70mm ή 100mm |
|---|---|
| Πάχος δειγμάτων | 0,3 ~ 1 χιλ. |
| Mandrels με τις διαμέτρους | 2,3,4,5,6,8,10,12,13,16,19,20,25 και 32mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Μέγεθος | 280×280×95mm (L×W×H) |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 8 KG |
| Μέγεθος του άξονα κώνων μικρό τέλος | ø3.1 |
| μεγάλο τέλος | ø38 |
| Μήκος | 203 χιλ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | Μεγάλο σχέδιο LCD, λειτουργία οθονών επαφής |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Διευθετήσιμη πλατφόρμα εργασίας-Καταλληλότερος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 3 | Επιδείξτε το αποτέλεσμα της δοκιμής για το αγώγιμο υπόστρωμα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 4 | Υψηλό Scriber σκληρότητας-Ανθεκτικότερος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 5 | Ειδικό σχέδιο για το σφιγκτήρα δειγμάτων-Εξοπλισμένος με τον κυβερνήτη |
| Τρίψιμο της συχνότητας | Καμία τμήμα και διευθετήσιμη συχνότητα ταχύτητας |
|---|---|
| Adjustalbe που τρίβει τα κύκλος ζωών | 0-9999 |
| Διευθετήσιμο μήκος κτυπήματος | 20-99 φορές/λ. |
| Διευθετήσιμη τρίβοντας απόσταση | 10-50 χιλ. |
| Πλατφόρμα δοκιμής | 350×400mm (L×W) |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 2-40 φορές/λ. |
|---|---|
| ανώτατο φορτίο | 60 kg |
| Ανώτατη διάμετρος του προϊόντος | Φ550 χιλ. |
| Σειρά του ύψους | 0-400 χιλ. |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος οθονών επαφής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Χρησιμοποίηση | Ποιοτικός έλεγχος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Απόκλιση | ± (1~3) %H±1μm, |
| Διεπαφή στοιχείων | bluetooth ραδιόφωνο 2,0 |
| Επίδειξη | 2.4inches οθόνη χρώματος |
| Υπερηχητικός | ηχώ-ηχώ |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Μέτρηση της σειράς | Τυποποιημένος τρόπος: 0,031» – 7,87» (0.8200.0mm) Μέσω του τρόπου επιστρώματος: 0,118» – 0,905» ( |
| Όνομα προϊόντων | Υπερηχητικός μετρητής πάχους τοίχων |
| Βάρος | 160g |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Παράμετροι | RA, Rz, Rq, Rt, Rp, rv, R3z, R3y, RzJIS, Rsk, Rku, Rsm, Rmr, Rx |
| Πρότυπα | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Επίδειξη | επίδειξη μητρών σημείων 128 X 64 OLED, ψηφιακή/γραφική επίδειξη μην δώστε έμφαση σε καμία προοπτική |