| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (ανάλογα με τη διαμόρφωση του μοντέλου) |
|---|---|
| Εύρος συχνοτήτων | 10 Hz-10 MHz, μέγεθος βήματος: 1 / 5 / 10 |
| Κερδίστε εμβέλεια | Κέρδος υλικού: 0-40 dB, ελάχιστο βήμα 0,1 dB, κέρδος λογισμικού: 0-99 dB, ελάχιστο βήμα 0,1 dB |
| Μεγάλη οθόνη | Έγχρωμη οθόνη LCD 10,4 ιντσών |
| Αριθμός συχνότητας | διπλός |
| Τροφοδοσία | 110V~220V, ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 8000MAH λίθιου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20° ~ 60°C |
| Τυποποιημένο σύστημα | Καρτεσιανές συντεταγμένες, πολικές συντεταγμένες |
| Διαστάσεις οργάνων | 250 ΚΚ Χ 200 ΚΚ Χ 85 ΚΚ, βάρος: 2.0KG |
| Εμφάνιση | κυματοειδές, αξία, έτσι εσείς με μια ματιά |
| Ανεξάρτητη συχνότητα ανίχνευσης | 2 στο σύνολο |
|---|---|
| Εύρος συχνοτήτων | 10 Hz~10 MHZ, βήμα 1 Hz |
| Κέρδος | 0 dB~99 DB, βήμα 0,1 DB |
| Φάση | 0~359°, βήμα 1 βαθμός, εύκαμπτη περιστροφή φάσης |
| Ευφυής μονάδα μίξης | 1 στο σύνολο |