| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| Χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων | Η χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων σύρει σύμφωνα με το πραγματικό σχεδιάγραμμα σωλήνων, και το εξεταστικό |
|---|---|
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου (14.8V, 5.7AH), μακροχρόνιος χρόνος απασχόλησης 10 ωρών μετά από τη δαπ |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
| Παραγωγή συναγερμών | Μια παραγωγή συναγερμών υλικού με την πύλη της OC τριόδων |
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |
| Βάρος μηχανών | 2.0kg |
|---|---|
| Τύπος ελέγχων | Διαφορικό, απόλυτος, DP, που περικυκλώνουν τη σπείρα, το μολύβι, το επίπεδο, τον τομέα, τη σειρά κ.λ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20℃ σε 55℃ |
| Ισορροπία | Γρήγορη ψηφιακή/αναλογική ηλεκτρονική ισορροπία |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (ανάλογα με την πρότυπη διαμόρφωση) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz-10 MHZ, συνεχώς διευθετήσιμα, ταυτόχρονη ανίχνευση μέχρι 2, μπορούν να είναι περιορισμένη μίξη |
| Επιθεώρηση και χαρακτηρισμός της ακρίβειας | ≤ ± 50mm |
| Σειρά κέρδους | 0,0 ~ 99,0 DB συνεχώς διευθετήσιμα, βήμα: 0,1 |
| Λειμμένο ποσοστό | ≤ 0%, ποσοστό λάθος εκτιμήσεων (εσφαλμένα κατάλληλα προϊόντα για να καθορίσει τα μη συμμορφούμενα πρ |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (ανάλογα με την πρότυπη διαμόρφωση) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz-10 MHZ, συνεχώς διευθετήσιμα, ταυτόχρονη ανίχνευση μέχρι 2, μπορούν να είναι περιορισμένη μίξη |
| Επιθεώρηση και χαρακτηρισμός της ακρίβειας | ≤ ± 50mm |
| Σειρά κέρδους | 0,0 ~ 99,0 DB συνεχώς διευθετήσιμα, βήμα: 0,1 |
| Λειμμένο ποσοστό | ≤ 0%, ποσοστό λάθος εκτιμήσεων (εσφαλμένα κατάλληλα προϊόντα για να καθορίσει τα μη συμμορφούμενα πρ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Υλικό | Αργίλιο 7075, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πρότυπα | ISO2400-1972 ISO2400 2012 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Όνομα Προϊόντος | Σκληρότητα Tester |
|---|---|
| Κλίμακα σκληρότητας | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Τυποποιημένη συσκευή αντίκτυπου | Συσκευή αντίκτυπου του τύπου Δ |
| Μνήμη στοιχείων | μέγιστο 500 ομάδων (σχετικά με τους χρόνους αντίκτυπου 32~1) |
| Μεγάλη οθόνη | μήτρα σημείων LCD, σημεία 128*64 |
| Αρχή | μαγνητική επαγωγή (f) και ρεύμα στροβίλου (ν) |
|---|---|
| Τρόπος μέτρησης | Ενιαίος και συνεχής |
| Παραγωγή USB | Προαιρετικός |
| Bluetooth | Προαιρετικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |