| Μέγεθος | 204 X 100 X 36 (χιλ.) |
|---|---|
| Αποθήκευση δεδομένων | Μπορεί να αποθηκεύσει 100.000 πάχη (100 ομάδες, 1000 σε κάθε ομάδα), 500 ομάδες κυματοειδών α-ανίχνε |
| Η μπαταρία | 4pcs AA στεγνή μπαταρία |
| Τρόπος μέτρησης | (1) MBE: Ο τρόπος μέτρησης βασισμένος στο χρόνο διέλευσης από την αρχική ηχώ στην πρώτη κατώτατη ηχώ |
| Ακρίβεια | +/--0.001mm |
| Βάρος | 310 γραμμάρια |
|---|---|
| Αποθήκευση δεδομένων | Μπορεί να αποθηκεύσει 100.000 πάχη (100 ομάδες, 1000 σε κάθε ομάδα), 500 ομάδες κυματοειδών α-ανίχνε |
| Ακρίβεια | +/--0.001mm |
| Πεδίο μέτρησης | 0.15mm – 1800mm |
| Εμφάνιση | 3.5 οθόνη χρώματος tft-LCD «QVGA (320 × 240) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Εξεταστική σειρά | 0,75 〜 500m/2.525mm κάτω από το επίστρωμα |
| Μέτρηση επίδειξης modeay | 2,3-ίντσα οθόνη χρώματος |
| Τρόπος μέτρησης | τυποποιημένο τρόπος mostandard/επίστρωμα διείσδυσης modede/τρόπος επιστρώματος διείσδυσης |
| βαθμολόγηση | η τυποποιημένη βαθμολόγηση φραγμών, υγιής βαθμολόγηση ταχύτητας, υγιής ταχύτητα μπορεί να υπολογιστε |
| Ανίχνευση A/B | Ταιριάζοντας με επίδειξη ανίχνευσης Α και ανίχνευσης Β |
|---|---|
| Βιντεοκάμερα | συμπεριλαμβανόμενος |
| Έλεγχος | ηλεκτρομαγνητικός υπερηχητικός έλεγχος πάχους |
| Τηλεχειρισμός | Το μακρινό σύστημα ελέγχου για να ελέγξει την κατεύθυνση ανίχνευσης, και αυτό μπορεί να είναι προε |
| Αρχή | Ηλεκτρομαγνητικό υπερηχητικό EMAT |
| Επίδειξη | 128×64 LCD με των οδηγήσεων backlight |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | 0.75mm~300.0mm (ίντσα 0.03inch~11.8) |
| Υγιής ταχύτητα | 1000m/s~9999m/s (0.039~0.394in/µs |
| Ψήφισμα επίδειξης | 0.01mm ή 0.1mm (χαμηλότερος από 100.0mm) 0.1mm (περισσότερο από 99.99mm) |
| Ακρίβεια | ± (0.5%Thickness +0,02) το χιλ., εξαρτάται από τα υλικά και τους όρους |
| Κρυστάλλινη | Μοναδικό στοιχείο |
|---|---|
| Απόφαση | 0.001mm |
| Υλικό | ABS |
| Ονομασία του προϊόντος | ut μέτρο πάχους |
| βάρος | 210 g, συμπεριλαμβανομένων των μπαταριών |
| λειτουργούσα αρχή | ULTROSONIC |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | 0.15mm – 1800mm |
| Υγιής ταχύτητα | 400-19999m/s |
| Επίδειξη | 3.5 οθόνη χρώματος tft-LCD «QVGA (320 × 240) |
| Ψήφισμα | 0.1mm、 0.01mm、 0.001mm (0.01inch、 0.001inch、 0.0001inch) |