| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| εφαρμογή | σφυρηλατημένη προϊόντα ή βιομηχανία συγκόλλησης |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Ζυγός εναλλασσόμενου ρεύματος | 110V |
| Πρότυπα | JB/T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Χρήση | Αυτόματη μηχανή δοκιμής |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακός φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων DGT ΑΜ-1A |
| Εφαρμογή | Οικοδομική Βιομηχανία |
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Εφαρμογή | σφυρηλατημένη προϊόντα ή βιομηχανία συγκόλλησης |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία εναλλασσόμενου ρεύματος 220V και συνεχούς ρεύματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Μαγνητίζοντας ρεύμα εναλλασσόμενου ρεύματος | Περιφερειακό 0-500A συνεχώς διευθετήσιμο, με δύναμη-από τον έλεγχο φάσης Κατακόρυφος 0--1000A (100 |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | προεπιλογή και αυτόματη αποζημίωση |
| Η αποζημίωση αναζωογονεί το ποσοστό | 0.02S/time |
| Κτύπημα | 0200mm |
| Εσωτερική διάμετρος σπειρών | 100mm |
| Εξουσία | Ηλεκτρονική |
|---|---|
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
| Όνομα Προϊόντος | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| εφαρμογή | Οικοδομική Βιομηχανία |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |