| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Χρώμα | Κίτρινος |
|---|---|
| Λαμπτήρας | UV λαμπτήρας |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικό 220-240V |
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακός φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων DGT ΑΜ-1A |
| Όνομα | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής μορίων |
|---|---|
| διακόπτης δύναμης | AC220V 50HZ 60Hz |
| Σπείρα diamter | οποιοδήποτε μέγεθος |
| Επίδραση απομαγνήτισης | Προαιρετικός |
| Αξία Gaού | 200Gs ή άλλοι |
| Όνομα | μαγνητική διασπασμένη σπείρα εξοπλισμού δοκιμής μορίων |
|---|---|
| διακόπτης δύναμης | AC220V 50HZ 60Hz |
| Σπείρα diamter | οποιοδήποτε μέγεθος |
| Επίδραση απομαγνήτισης | Προαιρετικός |
| Αξία Gaού | 300Gs ή άλλοι |
| Χρώμα | Κίτρινος |
|---|---|
| Λαμπτήρας | Άσπρος λαμπτήρας |
| Δύναμη | 220V-240V |
| Εφαρμογή | κάνει τη μαγνητική επιθεώρηση μορίων στην επιφάνεια και την κοντινή ατέλεια επιφάνειας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Μαγνητική δοκιμή μορίων NDT |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Χρώμα | Κίτρινος |
|---|---|
| Λαμπτήρας | Οδηγήσεις |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακός φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων DGT ΑΜ-1A |
| Όνομα | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής μορίων |
|---|---|
| Μαγνητικό ηλεκτρικό σύστημα | Περιφερειακός: 0-500A, κατακόρυφος: 0-1000A |
| Σύστημα ελέγχου | Ευφυής έλεγχος κλειστών βρόγχων |
| Οθόνη λειτουργίας | Οθόνη αφής |
| διακόπτης δύναμης | AC380V±10% 50HZ 40KVA (στιγμιαίο 5S), τριφασικό σύστημα πέντε-καλωδίων |