| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 240KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| Μέτρηση της σειράς | 6.9-110%IACS (4 64MS/m) |
| L*B*H | 180*80*35 χιλ. |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Απόκλιση | ± (1~3) %H±1μm, |
| Διεπαφή στοιχείων | bluetooth ραδιόφωνο 2,0 |
| Επίδειξη | 2.4inches οθόνη χρώματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Επίδειξη | LCD |
| Επίδειξη αξίας | μέση αξία, ανώτατη αξία, ελάχιστη αξία, αξία σταθερής απόκλισης |
| Μνήμη στοιχείων | 10 ομάδες, 500 datas συνολικά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Απόκλιση | ± (1~3) %H±1μm, |
| Διεπαφή στοιχείων | bluetooth ραδιόφωνο 2,0 |
| Επίδειξη | 2.4inches οθόνη χρώματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |