| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*90*40 χιλ. |
| Βάρος | 300g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*90*40 χιλ. |
| Μέτρηση της σειράς | 6.9%IACS-110%IACS (4.0MS/m64MS/m) |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60Khz |
| οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Μνήμη | 4000 στοιχεία ομάδων |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Μνήμη | 4000 ομάδες |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz για το βιομηχανικά τυποποιημένο αεροπορίας, 500KHz για την ανίχνευση του μετάλλου φύλλων |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| Μέτρηση της σειράς | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Ιδιαίτερο ποσοστό | Αγωγιμότητα: 0,01% IACS (MS/m) |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| Μέτρηση της σειράς | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Ιδιαίτερο ποσοστό | Αγωγιμότητα: 0,01% IACS (MS/m) |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 240KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 χιλ. |
| Βάρος | 260g |