| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60Khz |
| οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Μνήμη | 4000 στοιχεία ομάδων |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (ανάλογα με τη διαμόρφωση του μοντέλου) |
|---|---|
| Εύρος συχνοτήτων | 10 Hz-10 MHz, μέγεθος βήματος: 1 / 5 / 10 |
| Κερδίστε εμβέλεια | Κέρδος υλικού: 0-40 dB, ελάχιστο βήμα 0,1 dB, κέρδος λογισμικού: 0-99 dB, ελάχιστο βήμα 0,1 dB |
| Μεγάλη οθόνη | Έγχρωμη οθόνη LCD 10,4 ιντσών |
| Αριθμός συχνότητας | διπλός |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| Μέτρηση της σειράς | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Ιδιαίτερο ποσοστό | Αγωγιμότητα: 0,01% IACS (MS/m) |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 240KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 χιλ. |
| Βάρος | 260g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| Μέτρηση της σειράς | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Ιδιαίτερο ποσοστό | Αγωγιμότητα: 0,01% IACS (MS/m) |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*90*40 χιλ. |
| Μέτρηση της σειράς | 6.9%IACS-110%IACS (4.0MS/m64MS/m) |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρήση | Δοκιμή NDT |
| Όνομα Προϊόντος | Ευφυής ψηφιακός πολυ ανιχνευτής ρευμάτων στροβίλου συχνότητας |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V 50/60Hz |
| εφαρμογή | Αυτοκίνητο, μέρη αεροπορίας που εξετάζουν, αυτοματοποιημένο εξεταστικό ταίριασμα γραμμών, εργαστηρια |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*90*40 χιλ. |
| Βάρος | 300g |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρήση | Δοκιμή NDT |
| Όνομα Προϊόντος | Ευφυής ψηφιακός πολυ ανιχνευτής ρευμάτων στροβίλου συχνότητας |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V 50/60Hz |
| εφαρμογή | Πυρηνική ενέργεια, πετρέλαιο, χημική ουσία, μεταλλουργία, πανεπιστημιακή διδασκαλία, μέρη αυτοκινήτο |
| Τροφοδοσία | 110V~220V, ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 8000MAH λίθιου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20° ~ 60°C |
| Τυποποιημένο σύστημα | Καρτεσιανές συντεταγμένες, πολικές συντεταγμένες |
| Διαστάσεις οργάνων | 250 ΚΚ Χ 200 ΚΚ Χ 85 ΚΚ, βάρος: 2.0KG |
| Εμφάνιση | κυματοειδές, αξία, έτσι εσείς με μια ματιά |