| Βάρος μηχανών | 2.0kg |
|---|---|
| Τύπος ελέγχων | Διαφορικό, απόλυτος, DP, που περικυκλώνουν τη σπείρα, το μολύβι, το επίπεδο, τον τομέα, τη σειρά κ.λ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20℃ σε 55℃ |
| Ισορροπία | Γρήγορη ψηφιακή/αναλογική ηλεκτρονική ισορροπία |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
| Συντεταγμένη υποβάθρου | Ορθογώνια ισότιμη, πολική συντεταγμένη |
|---|---|
| Χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων | Η χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων σύρει σύμφωνα με το πραγματικό σχεδιάγραμμα σωλήνων, και το εξεταστικό |
| Τρόπος επίδειξης σύνθετης αντίστασης | Σημείο, γραμμή, αυτόματη |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου (14.8V, 5.7AH), μακροχρόνιος χρόνος απασχόλησης 10 ωρών μετά από τη δαπ |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |
|---|---|
| Συντεταγμένη υποβάθρου | Ορθογώνια ισότιμη, πολική συντεταγμένη |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20℃ σε 55℃ |
| Συχνότητα | 2 συχνότητες ανά κανάλι με 64Hz-5MHz για ECT, 5Hz-5KHz για RFT |
| Πρότυπα | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 κ.λπ. |
| Λεπτό κέρδος | από 0dB έως 48dB σε βήματα 0,5dB |
|---|---|
| Συχνότητα | 2 ανεξάρτητα-επιλέξιμες συχνότητες |
| Διάδρομος | ανεξάρτητο κανάλι 2 |
| Η μπαταρία | Χαμηλής ισχύος, συνεχής χρόνος εργασίας έως και περισσότερες από 10 ώρες |
| Ονομασία του προϊόντος | Ανιχνευτής δινορρευμάτων |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 240KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| Μέτρηση της σειράς | 6.9-110%IACS (4 64MS/m) |
| L*B*H | 180*80*35 χιλ. |
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Τρέχων εξοπλισμός δοκιμής του Eddy |
| Επίδειξη οθόνης | Σε πραγματικό χρόνο διάγραμμα λουρίδων, αεροπλάνο σύνθετης αντίστασης, επίδειξη φύλλων σωλήνων |
| Συχνότητα | 2 συχνότητες ανά κανάλι με 64Hz-5MHz για ECT, 5Hz-5KHz για RFT |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Μνήμη | 4000 ομάδες |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz για το βιομηχανικά τυποποιημένο αεροπορίας, 500KHz για την ανίχνευση του μετάλλου φύλλων |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |