| Μέγιστο μέτρο | 7000-118000 cd/㎡ |
|---|---|
| Αισθητή μαυρίλα | 2.9-5.0D |
| Τρόπος εξασθένισης | Χρήση της stepless συνεχούς εξασθένισης |
| Ζωή πηγής φωτός | ≧100000 ώρες |
| Θερμοκρασία χρώματος | 9000K ανωτέρω, την μπλε πηγή φωτός, μπορεί να μειώσει την κούραση ματιών |
| Μέγιστη φωτεινότητα | 205000cd/㎡ |
|---|---|
| Πηγή φωτός | LED Light Source |
| Αισθητή μαυρίλα | 5.0D |
| Τρόπος εξασθένισης | Μη πολική συνεχής εξασθένιση |
| Ζωή πηγής φωτός | ≧10000 ώρες |
| Μέγιστη φωτεινότητα | 161,000Cd/㎡ (500000LUX) |
|---|---|
| πηγή φωτός | Πηγή φωτός οδηγήσεων |
| Αισθητή μαυρίλα | 5.0D |
| Τρόπος εξασθένισης | Μη πολική συνεχής εξασθένιση |
| Ζωή πηγής φωτός | ≧10000 ώρες |
| Μέγεθος ταινιών | 80×300mm, 80×360mm, 354×430mm |
|---|---|
| Χρόνος ανάπτυξης | 1-6 λεπτά (θέτοντας σειρά) |
| Όγκος δεξαμενών | αναπτυσσόμενος 7,5 γαλόνια, που καθορίζουν 7,5 γαλόνια, που πλένουν 13 γαλόνια |
| Ικανότητα πλύσης | η ταινία 80×360mm μπορεί να αναπτύξει 260 φύλλα ανά ώρα (χρόνος ανάπτυξης: 2 λεπτά) |
| Θερμοκρασία ανάπτυξης | μπορέστε να προσαρμοστείτε από 20 σε 40 βαθμούς |
| Μέγιστη φωτεινότητα | Το μεγάλο window>176000cd/m2, το κυριώτερο σημείο window>600000cd/m2 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Πηγή φωτός των κυριώτερων SMD οδηγήσεων Cree |
| Αισθητή μαυρίλα | 5.0D |
| Τρόπος εξασθένισης | Χωρητικός αυξομειωτής έντασης φωτισμού αφής |
| Γωνία θεατών | γωνία διευθετήσιμη |
| Φωτεινότητα | 180.000 cd/m2 |
|---|---|
| Μέγεθος παραθύρων | 200x60mm |
| Μέγεθος | 470×120×70 χιλ. |
| Βάρος | 1.5KGS |
| Τάση | 220 VAC +/- 20% 50~60HZ |
| Διαστάσεις (W×H×D) | 495×430mm |
|---|---|
| Μέγεθος παραθύρων | 360×430mm (14x17inch) |
| πηγή λαμπτήρων | χρώμα που οδηγείται |
| Τροφοδοσία | ≥200W |
| σκοτάδι | 2.9-5.0D |
| Διαστάσεις (W×H×D) | 495×430mm |
|---|---|
| Μέγεθος παραθύρων | 300×70mm |
| πηγή λαμπτήρων | χρώμα που οδηγείται |
| Τροφοδοσία | 200W |
| σκοτάδι | 2.9-3.5D |
| Επιτόπιος | Επιτόπια φορητή ψηφιακή επιθεώρηση απεικόνισης |
|---|---|
| A/D μετατροπή | δεκαεξάμπιτη υψηλή δυναμική περιοχή |
| Ψήφισμα | εικονοκύτταρα 120μm, υψηλή ανάλυση 4.0lp/mm |
| Παράθυρο εικόνας | 25cmX30cm |
| Scintillator | CsI: Tj ή GOS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |