| Το μέγεθος της ταινίας | 8 X 10 εκατ. 43 εκατ. σε ευρύ |
|---|---|
| Ο τρέχοντας χρόνος | 7 λεπτά σε 23 λεπτά |
| Ταχύτητα κολπίσκων | 322~92 χιλ./λ. |
| Όγκος (πολύ * ύψος πλάτους *) | 100 X 70 X 64 εκατ. (συμπεριλαμβανομένων stent 106 εκατ.) |
| Βάρος | 85 κλ (δεξαμενή χωρίς υγρό) 115 κλ (που γεμίζουν με το νερό) |
| Σφάλμα κάθετης γραμμικότητας | ≤3 % |
|---|---|
| Σφάλμα εξασθενητή | Κάθε 12 ±1dB |
| Δυναμικό εύρος | ≥32 dB |
| Επίπεδο ηλεκτρικού θορύβου | ≤10 (ζώνη συχνότητας: 1~5 MHz)% |
| Περιθώριο ευαισθησίας ανίχνευσης ελαττωμάτων | ≥65 (2,5Z20N ανιχνευτής) dB |
| Αποτελεσματικός τομέας απεικόνισης του detectorange | 150×180mm |
|---|---|
| Μήτρα εικονοκυττάρου | 1280×1024 |
| Ενέργεια του Ray (στατική KV αξία) | 40~300kv |
| Λαμβανόμενο energyion ακτίνων | 320kV |
| Συνεχής χρόνος απασχόλησης | περισσότερο από 10 ώρες |