| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 240KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 χιλ. |
| Βάρος | 260g |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρήση | Δοκιμή NDT |
| Όνομα Προϊόντος | Ευφυής ψηφιακός πολυ ανιχνευτής ρευμάτων στροβίλου συχνότητας |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V 50/60Hz |
| εφαρμογή | Αυτοκίνητο, μέρη αεροπορίας που εξετάζουν, αυτοματοποιημένο εξεταστικό ταίριασμα γραμμών, εργαστηρια |
| Πρότυπα | JB/T 10658 και EN1711 |
|---|---|
| Μπαταρία | πολυμερείς μπαταρίες λίθιου, συνεχής χρόνος απασχόλησης 5.5hours |
| Εύρος συχνοτήτων | από 64Hz 5MHz, διευθετήσιμο |
| Σειρά κέρδους | 0~90 DB, διευθετήσιμο στο βήμα 0.5 DB |
| Περιστροφή φάσης | 0~360, διευθετήσιμα στο βήμα 1 |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (εξελικτικός όπως απαιτείται) |
|---|---|
| Εύρος συχνοτήτων | 5 Hz ~ 12 MHZ, συνεχώς διευθετήσιμα, 2-4 ανεξάρτητη επιλέξιμη συχνότητα, πολλαπλάσια μονάδα μίξης |
| Διευθετήσιμη σειρά ανίχνευσης | Η μέγιστη μέτρηση: 10 ~ 10000, βήμα 1 |
| Σειρά κέρδους | 0.0dB ~ 99.0dB συνεχώς διευθετήσιμο, βήμα: 0.1dB |
| Λειμμένο ποσοστό | ≤ 0%, ψευδοθετικό ποσοστό (που κρίνεται εσφαλμένα ως κατάλληλο μη συμμορφούμενο προϊόν) ≤ 1% |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρήση | Δοκιμή NDT |
| Όνομα Προϊόντος | Ευφυής ψηφιακός πολυ ανιχνευτής ρευμάτων στροβίλου συχνότητας |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V 50/60Hz |
| εφαρμογή | Πυρηνική ενέργεια, πετρέλαιο, χημική ουσία, μεταλλουργία, πανεπιστημιακή διδασκαλία, μέρη αυτοκινήτο |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Λεπτό κέρδος | από 0dB έως 48dB σε βήματα 0,5dB |
|---|---|
| Συχνότητα | 2 ανεξάρτητα-επιλέξιμες συχνότητες |
| Διάδρομος | ανεξάρτητο κανάλι 2 |
| Η μπαταρία | Χαμηλής ισχύος, συνεχής χρόνος εργασίας έως και περισσότερες από 10 ώρες |
| Ονομασία του προϊόντος | Ανιχνευτής δινορρευμάτων |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz για το βιομηχανικά τυποποιημένο αεροπορίας, 500KHz για την ανίχνευση του μετάλλου φύλλων |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |