| Βάρος μηχανών | 2.0kg |
|---|---|
| Τύπος ελέγχων | Διαφορικό, απόλυτος, DP, που περικυκλώνουν τη σπείρα, το μολύβι, το επίπεδο, τον τομέα, τη σειρά κ.λ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20℃ σε 55℃ |
| Ισορροπία | Γρήγορη ψηφιακή/αναλογική ηλεκτρονική ισορροπία |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 κ.λπ. |
| Ισορροπία | Γρήγορη ψηφιακή/αναλογική ηλεκτρονική ισορροπία |
| Μέγεθος μηχανών | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Αναλογία κέρδους (Υ | 0.1-10 |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Ανεξάρτητη συχνότητα ανίχνευσης | 2 στο σύνολο |
|---|---|
| Εύρος συχνοτήτων | 10 Hz~10 MHZ, βήμα 1 Hz |
| Κέρδος | 0 dB~99 DB, βήμα 0,1 DB |
| Φάση | 0~359°, βήμα 1 βαθμός, εύκαμπτη περιστροφή φάσης |
| Ευφυής μονάδα μίξης | 1 στο σύνολο |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (ανάλογα με την πρότυπη διαμόρφωση) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz-10 MHZ, συνεχώς διευθετήσιμα, ταυτόχρονη ανίχνευση μέχρι 2, μπορούν να είναι περιορισμένη μίξη |
| Επιθεώρηση και χαρακτηρισμός της ακρίβειας | ≤ ± 50mm |
| Σειρά κέρδους | 0,0 ~ 99,0 DB συνεχώς διευθετήσιμα, βήμα: 0,1 |
| Λειμμένο ποσοστό | ≤ 0%, ποσοστό λάθος εκτιμήσεων (εσφαλμένα κατάλληλα προϊόντα για να καθορίσει τα μη συμμορφούμενα πρ |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Συντεταγμένη υποβάθρου | Ορθογώνια ισότιμη, πολική συντεταγμένη |
|---|---|
| Χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων | Η χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων σύρει σύμφωνα με το πραγματικό σχεδιάγραμμα σωλήνων, και το εξεταστικό |
| Τρόπος επίδειξης σύνθετης αντίστασης | Σημείο, γραμμή, αυτόματη |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου (14.8V, 5.7AH), μακροχρόνιος χρόνος απασχόλησης 10 ωρών μετά από τη δαπ |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*90*40 χιλ. |
| Βάρος | 300g |
| Χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων | Η χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων σύρει σύμφωνα με το πραγματικό σχεδιάγραμμα σωλήνων, και το εξεταστικό |
|---|---|
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου (14.8V, 5.7AH), μακροχρόνιος χρόνος απασχόλησης 10 ωρών μετά από τη δαπ |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
| Παραγωγή συναγερμών | Μια παραγωγή συναγερμών υλικού με την πύλη της OC τριόδων |
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |