| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | Η κατεργασία ακρίβειας εξασφαλίζει περιοχή έκθεσης |
|---|---|
| Εκτεθειμένη περιοχή | 10cm ² ή 25cm ² |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Αρίστης ποιότητας αργίλιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 3 | Εύχρηστος και καθαρός |
| Πρότυπο | ASTM D1653, ISO 7783 |
| σειρά | 40~141KU/27-5274cp/32-1099g |
|---|---|
| Ψήφισμα | 0.1KU/5cp/1g |
| Ακρίβεια | ±1% του συνόλου - κλίμακα |
| Επανάληψη | ±0.5% του συνόλου - κλίμακα |
| Ταχύτητα περιστροφής | 200rpm±1rpm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | Μετρητής ακρίβειας για να ελέγξει το υγρό πάχος ταινιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Φιαγμένος από αρίστης ποιότητας ανοξείδωτο |
| Πέντε κλίμακες διαθέσιμες | 0~100μm, 0~200μm, 0~300μm, 0~500μm, 0~1000μm |
| Πρότυπα | BS-ISO-ASTM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| στόμιο | 3.5MM |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο με νικέλινο |
| Σειρά ιξώδους | 10-60 SEC |
| Πρότυπο | JIS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | Μορφή του Πενταγώνου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Δύο κλίμακες διαθέσιμες |
| Μέτρηση της σειράς (μm) | 20-350 25-2700 |
| Πρότυπα | Astm-ISO |
| Μέτρηση της σειράς | 25-2000 um |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| στόμιο | 3.5MM |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο με νικέλινο |
| Σειρά ιξώδους | 10-60 SEC |
| Πρότυπο | JIS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |