| σειρά | 0℃-1200℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια | ±0.3℃ |
| Ψήφισμα | 0.1℃ |
| Τύπος ελέγχων | Τύπος Κ |
| κανάλι | 6 |
| Οθόνη | διεπαφή οθόνης αφής 8 ίντσας |
|---|---|
| Αυτόματος πυργίσκος | indenter και ο αντικειμενικός φακός μεταστρέφουν αυτόματα ο ένας στον άλλο |
| Μνήμη | σωζόμενος με το σχήμα του EXCEL σε δίσκο USB |
| Δύναμη δοκιμής | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| Ανταποκριθείτε στα πρότυπα | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Υλικό | χάλυβας |
|---|---|
| Έλεγχος μεταφορών | Αυτόματος (φόρτωση/να κρατήσει ψηλά της φόρτωσης το /unloading) |
| εξεταστική σειρά | 1.0Kgf (9.8N)、 3.0Kgf (29.4N)、 5.0Kgf (49.0N)、 10Kgf (98.0N) |
| Διάσταση | 520×190×650mm |
| Βάρος | GW: 60KGs, NW: 40KGs |
| Βάρος | 310 γραμμάρια |
|---|---|
| Αποθήκευση δεδομένων | Μπορεί να αποθηκεύσει 100.000 πάχη (100 ομάδες, 1000 σε κάθε ομάδα), 500 ομάδες κυματοειδών α-ανίχνε |
| Ακρίβεια | +/--0.001mm |
| Πεδίο μέτρησης | 0.15mm – 1800mm |
| Εμφάνιση | 3.5 οθόνη χρώματος tft-LCD «QVGA (320 × 240) |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60Khz |
| οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Μνήμη | 4000 στοιχεία ομάδων |
| Μέτρηση της σειράς | HRA 22-88 |
|---|---|
| Βάρος | 0.3KG |
| Διαστάσεις | 60X10 |
| Κλίμακα σκληρότητας | HRA, HBW, HV, ΩΡ., HLD, HLG |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Ακρίβεια | +/--0.001mm |
|---|---|
| Επίδειξη | 3.5 οθόνη χρώματος tft-LCD «QVGA (320 × 240) |
| Διεπαφή | USB |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10°C σε +50°C |
| Υγιής σειρά ταχύτητας | 400-19999m/s |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
|---|---|
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |
| Συντεταγμένη υποβάθρου | Ορθογώνια ισότιμη, πολική συντεταγμένη |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
| Πρότυπα | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 κ.λπ. |