| Τρίψιμο της συχνότητας | Καμία τμήμα και διευθετήσιμη συχνότητα ταχύτητας |
|---|---|
| Adjustalbe που τρίβει τα κύκλος ζωών | 0-9999 |
| Διευθετήσιμο μήκος κτυπήματος | 20-99 φορές/λ. |
| Διευθετήσιμη τρίβοντας απόσταση | 10-50 χιλ. |
| Πλατφόρμα δοκιμής | 350×400mm (L×W) |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Μνήμη | 4000 ομάδες |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Κρυστάλλινη | Μοναδικό στοιχείο |
|---|---|
| Ψήφισμα | 0.001mm |
| Υλικό | ABS |
| Ονομασία προϊόντος | υπερηχητικός μετρητής πάχους |
| Βάρος | 210 g, συμπεριλαμβανομένων των μπαταριών |
| Μέτρηση της σειράς | 0 - 6500μm (0 - 0,25») |
|---|---|
| Μονάδα | μετρικός/αυτοκρατορικός |
| Ψήφισμα | 0.001mm (0,00005») |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| μοντέλο | Hap-2X |
|---|---|
| Διάμετρος δίσκων | 254MM |
| Τάση | 220V, 50/60Hz |
| Δύναμη | 0.55Kw |
| Ταχύτητα | 0-1000 R/min |
| μοντέλο | Hap-2000 |
|---|---|
| Διάμετρος δίσκων | 250mm |
| Τάση | 220V |
| Δύναμη | 550w |
| Ταχύτητα | 60-1000r/min |
| Μέγιστος όγκος διασποράς | 10l |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα | 9000 περιστροφές/λεπτό |
| Electromotor | Υιοθέτηση μηχανών διαμόρφωσης συχνότητας |
| Ανυψωτικό σύστημα | Χειρωνακτικός ή αυτόματος ανελκυστήρας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Ελάχιστη θερμοκρασία | Περιβαλλοντικό +5ºC |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | +150ºC |
| Θερμοκρασία ακρίβεια | 1ºC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Τροφοδοσία | 110V~220V, ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 8000MAH λίθιου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20° ~ 60°C |
| Τυποποιημένο σύστημα | Καρτεσιανές συντεταγμένες, πολικές συντεταγμένες |
| Διαστάσεις οργάνων | 250 ΚΚ Χ 200 ΚΚ Χ 85 ΚΚ, βάρος: 2.0KG |
| Εμφάνιση | κυματοειδές, αξία, έτσι εσείς με μια ματιά |