| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Όνομα Προϊόντος | Σκληρότητα Tester |
|---|---|
| Κλίμακα σκληρότητας | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Τυποποιημένη συσκευή αντίκτυπου | Συσκευή αντίκτυπου του τύπου Δ |
| Μνήμη στοιχείων | μέγιστο 500 ομάδων (σχετικά με τους χρόνους αντίκτυπου 32~1) |
| Μεγάλη οθόνη | μήτρα σημείων LCD, σημεία 128*64 |
| Οθόνη | διεπαφή οθόνης αφής 8 ίντσας |
|---|---|
| Αυτόματος πυργίσκος | indenter και ο αντικειμενικός φακός μεταστρέφουν αυτόματα ο ένας στον άλλο |
| 3) Ανυψωτικός μηχανισμός | Οπτική διαγώνια ράγα |
| Δύναμη δοκιμής | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| Ανταποκριθείτε στα πρότυπα | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Ψηφιακή οθόνη | οθόνη αφής |
|---|---|
| προηγμένη τεχνολογία | Ο αυτόματος πυργίσκος, atuto δειγμάτων αυξάνει, αυτόματος Τύπος εγκοπών |
| Εικόνα της εγκοπής | θα στραφεί αυτόματα |
| Κλίμακα Brinell | HBW2.5/62.5 HBW2.5/187.5 HBW5/125 HBW5/750 HBW10/100、 |
| Ανώτατο ύψος του δείγματος | 200mm (προστιθέμενος τύπος ύψους: 400mm για ειδικά να κάνει) |
| Indenter στην απόσταση τοίχων | 135 mm |
|---|---|
| Μέγιστο δοκιμής heigh | 160mm |
| Μέγεθος μορφής | 250×550×650mm |
| Χρόνος διάρκειας δύναμης | (5-60) s |
| Μέθοδος εφαρμογής δύναμης δοκιμής | Αυτόματη |
| Παράμετρος δοκιμής | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf και 62.5kgf |
|---|---|
| Διάμετρος Indenter | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Μέτρηση της σειράς | 3.18HBW~658HBW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Παράμετρος δοκιμής | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf και 62.5kgf |
|---|---|
| Διάμετρος Indenter | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Μέτρηση της σειράς | 3.18HBW~658HBW |
| λογισμικό | Ενημέρωση λογισμικού ελεύθερα |
| μετατροπή | Μετατρέψτε το αποτέλεσμα της δοκιμής σε άλλες κλίμακες, όπως HRC, HRB, HRA, HV, σb |
| Υλικό | Rockwell σκληρότητα για το μέταλλο και το πλαστικό υλικό |
|---|---|
| Διακόπτης δύναμης | Αυτόματος διακόπτης δύναμης δοκιμής |
| Πρότυπο | ISO 6508-2, ASTM E18, ΤΟ EN ISO6508-2, GB/T230.2 ΤΩΝ BS. |
| Το φορτίο κατοικεί διάρκεια | 2~50s, μπορεί να τεθεί |
| στατιστικές στοιχείων | Avg., μέγιστο, λεπτό, S, Ρ διαθέσιμο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Ανώτατο ύψος του δείγματος | 180mm |
|---|---|
| Απόσταση από Indenter που περιτοιχίζει έξω | 160mm |
| Σειρά δοκιμής σκληρότητας | 5HV~5900HV |
| Μέθοδος δύναμης δοκιμής που εφαρμόζεται | Αυτόματα φορτώστε και ξεφορτώστε τη δύναμη δοκιμής |
| Γενική διάσταση | 560*260*670mm |