| Indenter στην απόσταση τοίχων | 200mm |
|---|---|
| Μέγιστο δοκιμής heigh | Rockwell: 220mm、 Brinell Vickers: 150mm |
| Μέγεθος ελεγκτών | 560*260*800mm |
| Κλίμακα σκληρότητας | HBW1/5、 HBW2.5/62.5、 HBW1/10、 HBW2.5/15.625、 HBW1/30、 HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW10/100、 HBW5/125 |
| Μέθοδος εφαρμογής δύναμης δοκιμής | Αυτόματος |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Εξεταστική σειρά | (8~650) HBW |
| Ανώτατο ύψος του speciment | 225mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος και τάση | AC220/100V/50-60Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Μέγιστο ύψος δοκιμής | 160mm |
|---|---|
| Indenter στην απόσταση τοίχων | 135 mm |
| Μέγεθος μορφής | 250×550×650mm |
| Χρόνος διάρκειας δύναμης | (5-60) s |
| Μέθοδος εφαρμογής δύναμης δοκιμής | Αυτόματη |
| Ψηφιακή οθόνη | Οθόνη αφής |
|---|---|
| Προηγμένη τεχνολογία | Αυτόματος πυργίσκος, έλεγχος πίεσης κλειστών βρόγχων, αυτόματη φόρτωση, αυτόματο φορτίο |
| Ευρεία σειρά μέτρησης δύναμης | από 62,5 έως 3000 κλ |
| Λάθος διαμέτρων σφαιρών λιγότερο από | +/- 1 μικρό |
| Διεπαφή USB | Ο δίσκος του U, υπερέχει το αρχείο |
| Σύστημα | Καινοτόμος τεχνολογία κλειστών βρόγχων |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM Ε-10 ISO6506 |
| Εμφάνιση | LCD |
| Ανώτατο μετρήσιμο ύψος | 230 χιλ. |
| Ανώτατο μετρήσιμο βάθος | 140 χιλ. |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Εξεταστική σειρά | (8~650) HBW |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εμφάνιση | LCD |
| Βάρος | 160kg (ακαθάριστο βάρος) 130kg (βάρος δικτύου) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Ανώτατο ύψος του δείγματος | 160mm |
|---|---|
| Απόσταση μεταξύ Indenter που περιτοιχίζει έξω | 135 mm |
| Σειρά δοκιμής σκληρότητας | 8HV~2900HV |
| Μέθοδος δύναμης δοκιμής που εφαρμόζεται | Αυτόματα φορτώστε και ξεφορτώστε τη δύναμη δοκιμής |
| Κατοικήστε χρόνος | 0~60s (1 δεύτερος ως μονάδα, προαιρετικό κλειδί μέσα) |
| Φορτώστε εκ των προτέρων | 98.07N (10kg) |
|---|---|
| Φορτίο | 98.07N (10kg) ~1839N (187.5kg) |
| Φορτίο Brinell | 31.25kgf (306.5N)、 62.5kgf (612.9N)、 187.5kgf (1839N) |
| Κλίμακα Brinell | HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW2.5/187.5、 HBW5/62.5 |
| Indenter διαμαντιών | Rockwell διαμαντιών indenter、 indenter Vickers διαμαντιών |