| Indenter στην απόσταση τοίχων | 200mm |
|---|---|
| Μέγιστο δοκιμής heigh | Rockwell: 220mm、 Brinell Vickers: 150mm |
| Μέγεθος μορφής | 560*260*800mm |
| Κλίμακα σκληρότητας | HBW1/5、 HBW2.5/62.5、 HBW1/10、 HBW2.5/15.625、 HBW1/30、 HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW10/100、 HBW5/125 |
| Μέθοδος εφαρμογής δύναμης δοκιμής | Αυτόματος |
| Κλίμακες Brinell | HBW2.5/62.5 HBW2.5/187.5 HBW5/62.5 HBW5/125 HBW5/250 HBW5/750 HBW10/100 HBW10/250 HBW10/500 HBW10/10 |
|---|---|
| Δύναμη δοκιμής | 62.5Kgf (612.9N) 100Kgf (980.7N) 125Kgf (1226N) 187.5Kgf (1839N) 250Kgf (2452N) 500Kgf (4903N) 750Kg |
| Πρότυπα | BSEN 6506, ISO 6506, ASTM E10, GB/T231 |
| Ψήφισμα σκληρότητας | 0.1HBW |
| Εξεταστική σειρά | 3.18-653HBW |
| Δύναμη δοκιμής | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
|---|---|
| Πρότυπα | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Ψήφισμα μέτρησης | 0.01mm |
| Παραγωγή επίδειξης στοιχείων | 8 «η ανάγνωση επίδειξης οθόνης αφής, μπορεί να αποθηκεύσει 20 αποτελέσματα της δοκιμής, usb κίνηση, |
| Εξεταστική σειρά | 8~2900HV |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Δίδυμο Rockwell | Κανονικό Rockwell & Rockwell επιφανειακή σκληρότητα |
| Συνολική δύναμη δοκιμής | 147.1N (15kgf), 294.3N (30kgf), 441.3N (45kgf) |
| Κλίμακες | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Φορτίο Tesing | Η δύναμη δοκιμής παρέχεται από το κύτταρο φορτίων και την κλειστή μονάδα ελέγχου βρόχων |
| Χρώμα | Γκρίζος |
|---|---|
| Αρχή | Υπερηχητικός |
| Πρότυπα | JBT 9377-2010、 ASTM A1038-2005 |
| Βαθμολόγηση | Βαθμολόγηση Slef |
| Μνήμη | Για να σώσουν 1000 ομάδες μέτρησης των στοιχείων και 20 ομάδες στοιχείων βαθμολόγησης |
| Μέγιστη δύναμη δοκιμής | 250kgf |
|---|---|
| Ψήφισμα φορτίων δοκιμής | 0.1kgf και προγραμματίσημος |
| Ελάχιστο ψήφισμα ανίχνευσης | 0.2um |
| Αντικειμενική ενίσχυση | 70X, 140X |
| Χρόνος δύναμης δοκιμής | 1-99 δευτερόλεπτα |
| Ψηφιακή οθόνη | Οθόνη αφής |
|---|---|
| Προηγμένη τεχνολογία | Αυτόματος πυργίσκος, έλεγχος πίεσης κλειστών βρόγχων, αυτόματη φόρτωση, αυτόματο φορτίο |
| Ευρεία σειρά μέτρησης δύναμης | από 62,5 έως 3000 κλ |
| Ψήφισμα μέτρησης εγκοπών | 1 μικρό |
| Λάθος διαμέτρων σφαιρών λιγότερο από | +/- 1 μικρό |
| Οθόνη | διεπαφή οθόνης αφής 8 ίντσας |
|---|---|
| Αυτόματος πυργίσκος | indenter και ο αντικειμενικός φακός μεταστρέφουν αυτόματα ο ένας στον άλλο |
| Μνήμη | σωζόμενος με το σχήμα του EXCEL σε δίσκο USB |
| Δύναμη δοκιμής | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| Ανταποκριθείτε στα πρότυπα | GB/T4340.2, ASTM E92 |