| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| εξόδου | 150-300KV |
|---|---|
| Εισόδου | 1.5KW |
| Σημείο εστίασης | 2.5x2.5 |
| Ανώτατη διείσδυση | 50 mm |
| Υλικό | Χάλυβα |
| παραγωγή | 100-250KV |
|---|---|
| Εισαγωγή | 2.5KW |
| Σημείο εστίασης | 2.0x2.0 |
| Ανώτατη διείσδυση | 40mm |
| Υλικό | χάλυβας |
| Συσκευασία | Κενή συσκευασία |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 80x300,70x300,100x40,100x200mm κ.λπ. |
| Κάθε κιβώτιο | 100PCS |
| Μέση κλίση | 5.2 |
| Ευαισθησία | 10-12 |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρήση | Δοκιμή NDT |
| Όνομα Προϊόντος | Ευφυής ψηφιακός πολυ ανιχνευτής ρευμάτων στροβίλου συχνότητας |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V 50/60Hz |
| εφαρμογή | Πυρηνική ενέργεια, πετρέλαιο, χημική ουσία, μεταλλουργία, πανεπιστημιακή διδασκαλία, μέρη αυτοκινήτο |
| Επίδειξη | LCD |
|---|---|
| Σειρά ανίχνευσης | 30um~1mm |
| Σειρά παραγωγής | 600-8000V |
| Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος | 12V |
| Βάρος | 2.2kg |
| Μέτρηση της σειράς | 0.0310.mm (εποξικό μέσο ασφάλτου πετρελαίου πισσών、 πίσσας άνθρακα) |
|---|---|
| Τάση παραγωγής | 0.5-35KV |
| Επίδειξη | LCD |
| Κατανάλωση | <5w |
| Κοχύλι οικοδεσποτών | Κιβώτιο αργιλίου |
| Πεδίο ανίχνευσης | 0.o5mm~10mm |
|---|---|
| Δυναμική τάση | 0.6KV~30KV |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη |
| Βάρος | 2.2kg |
| Μέγεθος | 130*88*220mm |
| Φάσμα συχνότητας | 12.5KHz σε 250KHz |
|---|---|
| Μνήμη | Ενσωματωμένος: ΛΆΜΨΗ 16G RAM+4GB Κάρτα SD (ανώτατη σε 32G) Εξωτερικός: Κίνηση USB |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογή | βιομηχανική δοκιμή ρωγμών μετάλλων |
| Χρήση | Ανίχνευση ρωγμών |
| Ανιχνευτής | Μετρητής της GM (αντισταθμισμένος) |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης | συσσωρευτικό αντίτιμο δόσεων: HP (10) 0.0μsv-9999msv |
| Ισοδύναμη δόση | HP (10) 0.1μSv/h-100mSv/h |
| Σχετικό λάθος | <±15% (137Cs) (10uSv/h-50msv/h) |
| Ενεργειακή απάντηση | 50KeV-1.3MeV, λάθος 30% |