| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 240KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| L*B*H | 180*80*30 χιλ. |
| Βάρος | 260g |
| Υλικό | Αργίλιο 7075, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πρότυπα | ISO2400-1972 ISO2400 2012 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Όνομα Προϊόντος | Φορητός μετρητής ερευνών νετρονίων ακτινοβολίας |
|---|---|
| Ενέργεια νετρονίων | 0.01μSv/h~100mSv/h |
| Συμπλήρωμα δύναμης συστημάτων | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 6V~24V |
| Εξεταστικός τύπος του Ray | N |
| Καθορίζοντας τύπος ανιχνευτών | Τοίχος που χειρίζεται/ενσωματωμένος |
| Μέτρηση της σειράς | 0.0310.mm (εποξικό μέσο ασφάλτου πετρελαίου πισσών、 πίσσας άνθρακα) |
|---|---|
| Τάση παραγωγής | 0.5-35KV |
| Επίδειξη | LCD |
| Κατανάλωση | <5w |
| Κοχύλι οικοδεσποτών | Κιβώτιο αργιλίου |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέτρηση των πηγών φωτός και των συστημάτων ακτινοβολίας, μετρήσεις μετάδοσης, UV ασφάλεια ακτινοβολί |
| UV-365 έλεγχος | λ: (320~400) NM λP=365nm |
| UV-420 έλεγχος | λ: (375~475) NM λP=420nm |
| Μέτρηση της σειράς | (0.1~199.9×103) παρασιτικό φως μW/cm2: UV365: λιγότερο από 0,02% UV420: λιγότερο από 0 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| ευαισθησία | περισσότερο από 0.8cpm/(BQ μ3) |
|---|---|
| Υπόβαθρο | λιγότερο από 0.4cpm/(BQ μ3) |
| Η περιοχή μέτρησης | το ραδόνιο αέρα είναι (10~100000) BQ μ3 |
| Τροφοδοσία | Ιονικές επαναφορτιζόμενες μπαταρία λι/παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | σε χαρτοκιβώτιο |
| Φάσμα συχνότητας | 12.5KHz σε 10MKHz |
|---|---|
| Μετατροπέας επαφών | διάφορο μέγεθος στοιχείων |
| Προστατευμένος μετατροπέας προσώπου | με την ταινία ή τα παπούτσια |
| Διπλός μετατροπέας στοιχείων | Διπλό στοιχείο |
| Περιγραμμένη σφήνα | ΒΑΚΑΛΆΟΣ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ CID AOD |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Υλικό | κράμα ψευδάργυρου |
|---|---|
| Γωνία | 0-90degres |
| Συνδετήρας | Lemo 00 Lemo 01 μικρότατο στίγμα BNC |
| συχνότητα | 0.5Mhz-10MHz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |