| Επίλυση της δύναμης | 600DPI |
|---|---|
| Ψήφισμα γάμμα | 12bit |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 8*10≧80pics 14*17≧60pics |
| Μέγεθος μορφής | 53*47*55cm |
| Εισαγωγή ταινιών | Κάθε ένα από τα 2 κιβώτια κασετών μπορεί να κρατήσει 100 φύλλα της ταινίας και της τυπωμένης ύλης δύ |
| Το μέγεθος της ταινίας | 5 X 10 εκατ. 35 εκατ. σε ευρύ |
|---|---|
| Χρόνος εκτέλεσης | 6 λεπτά -15 λεπτά (εργαλείο 10 διευθετήσιμο) |
| Η ταχύτητα ταινιών | 90 χιλ./λ. (ο τρέχοντας χρόνος είναι 6 λεπτά). |
| Δύναμη | 220~240V6A 50 ή 60Hz |
| Τόμος | (πολύ * πλάτος * υψηλό) 82 X 52 X 42 χιλ. |
| Ταχύτητα εγγράφου | 660 χιλ./λ. |
|---|---|
| Διαδικασία ξεπλύματος | Ανάπτυξη, καθορισμός/σταθερότητα 1, σταύλος 2 που ξεραίνει |
| Ανάπτυξη της χρονικής διευθετήσιμης σειράς | 30-60 δεύτερη τυποποιημένη διαδικασία 45 δευτερόλεπτα |
| Διευθετήσιμη σειρά θερμοκρασίας της υγρής ιατρικής | 20-40℃ (±0.1℃) |
| Διευθετήσιμη σειρά της θερμοκρασίας ξήρανσης | 40-75℃ |
| Ο τρέχοντας χρόνος | 4,5 έως 14 λεπτά |
|---|---|
| ταχύτητα τσιπ | 100~33 χιλ./λ. |
| Χρόνος ανάπτυξης | 60-180 δευτερόλεπτα (που συστήνονται για 90 δευτερόλεπτα) |
| όγκος πλύσης | 350*430mm 20 φύλλα/ώρα 80*300mm 80 φύλλα/ώρα (P14A) |
| Θερμοκρασία ύδατος | 5~30 βαθμός |
| Τύπος ταινίας | Χ οπτική ταινία |
|---|---|
| Προδιαγραφή ταινιών | Ελάχιστο 4 X 10 εκατ. 35 εκατ. σε ευρύ |
| Ταμπλέτες | 160 κομμάτια/ώρες για όλες τις οδοντικές ταινίες |
| ανάπτυξη της θερμοκρασίας | 28-37 Γ |
| Θερμοκρασία ξήρανσης | 20-70 εκατοντάβαθμος |
| Υλικό | Χάλυβας, χαλκός, S/S, νικέλιο, Tj, αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος | 25mm ή 50mm |
| Πρότυπο | DIN ASTM, JIS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Υλικό | Χάλυβας, χαλκός, S/S, νικέλιο, Tj, αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος | 25mm ή 50mm |
| Πρότυπο | DIN ASTM, JIS |
| όνομα | penetrameter καλωδίων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Υλικό | Χάλυβας, χαλκός, S/S, νικέλιο, Tj, αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος | 25mm ή 50mm |
| Πρότυπο | DIN ASTM, JIS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Χρήση | Βιομηχανική των ακτίνων X μηχανή δοκιμής |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Αντίθετος σωλήνας |
| Τάση | 600v |
| εφαρμογή | Βιομηχανική δοκιμή ακτίνας X |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |