| Πρότυπα | JB/T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| Λειτουργία | paticle ανάλυση διανομής |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογή | Ταξινόμηση διανομής μεγέθους μορίων |
| Χρήση | Μαγνητικός ανιχνευτής δοκιμής |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Υπεριώδης φωτισμός | >6000u W εκατ. ² |
| Τροφοδοσία | AC100~240V 50/60Hz |
| Τάση μπαταριών | 3.7V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| σειρά | 1lx-200klx |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο χάρτινο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εργάσιμες ημέρες |
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| εφαρμογή | σφυρηλατημένη προϊόντα ή βιομηχανία συγκόλλησης |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Ζυγός εναλλασσόμενου ρεύματος | 110V |
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Εφαρμογή | σφυρηλατημένη προϊόντα ή βιομηχανία συγκόλλησης |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Ζυγός εναλλασσόμενου ρεύματος | με το συνεχές ρεύμα στην μπαταρία αναστροφέων εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Χρώμα | Κίτρινος |
|---|---|
| Λαμπτήρας | Οδηγήσεις |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακός φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων DGT ΑΜ-1A |
| Χρώμα | Κίτρινος |
|---|---|
| Λαμπτήρας | UV λαμπτήρας |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικό 220-240V |
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακός φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων DGT ΑΜ-1A |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |