| Παραγωγή | 130-250KV |
|---|---|
| Εισαγωγή | 2.5KW |
| Σημείο εστίασης | 1.0*1.0 |
| Ανώτατη διείσδυση | 40mm |
| Υλικό | χάλυβας |
| Υλικό | DT4A ηλεκτρομαγνητικό καθαρό πιάτο σιδήρου |
|---|---|
| Χρώμα | Η επιφάνεια μετάλλων παρουσιάζει το φωτεινό ασήμι, καμία γρατσουνιά rust.no, καμία διάβρωση και ούτω |
| Planeness | Βάλτε το δοκιμαστικό κομμάτι στο γυμνό πίνακα, το παράλληλο RA τραχύτητας της επιφάνειας completely. |
| μήκος του δοκιμαστικού κομματιού | 0.79inch×0.79inch |
| μέσο πάχος του δοκιμαστικού κομματιού | cx4-230 είναι 0.002inch |
| Περιφερειακή μαγνήτιση τρέχον (α) | (Εναλλασσόμενο ρεύμα) 0-4000A (RMS) συνεχώς διευθετήσιμο με τη δύναμη από τον έλεγχο φάσης (HWDC) 0 |
|---|---|
| Διαμήκης μαγνητισμένη δυνατότητα μαγνητικής ροής (AT) | (Εναλλασσόμενο ρεύμα) 0-18000AT (RMS) Συνεχώς διευθετήσιμος, με τη δύναμη από τον έλεγχο φάσης (HWD |
| Προαιρετική σπείρα μέσα στη διάμετρο (χιλ.) | διάμετρος 400mm |
| Τρόπος σφιγκτηρών | Πεντάλι |
| Κύρια μονάδα | Χωριστός τύπος (το ηλεκτρικό γραφείο ελέγχου είναι χωρισμένο από τον οικοδεσπότη) |
| Υλικό | Ηλεκτρομαγνητική πλάκα καθαρού σιδήρου DT4A |
|---|---|
| Χρώμα | Η μεταλλική επιφάνεια παρουσιάζει λαμπερό ασήμι, χωρίς σκουριά, χωρίς γρατσουνιές, χωρίς διάβρωση κα |
| Επιπεδότητα | Τοποθετήστε το δοκίμιο σε γυμνή σανίδα, εντελώς παράλληλα. Χωρίς ζάρες, χωρίς σκάσιμο. Η τραχύτητα R |
| Βάθος ελαττώματος | 30% πάχος στρώσης, πάχος 0,004". |
| διάμετρος συμβόλου | 0,235 ίντσες |
| Ανιχνευτής γάμμα | Κρύσταλλο σπινθηροβολήματος CsI + στερεάς κατάστασης φωτοπολλαπλασιαστής |
|---|---|
| Επίδειξη | Επίδειξη LCD |
| Ευαισθησία | 1µSv/h≥70CPS |
| Σειρά μέτρησης | δόση: 0,01 ~ 1000.00µSv/h |
| Συσσωρευτική δόση | 0.00µSv σε 99999µSv |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέτρηση των πηγών φωτός και των συστημάτων ακτινοβολίας, μετρήσεις μετάδοσης, UV ασφάλεια ακτινοβολί |
| Σειρά μέτρησης φωτισμού | (0,1 ~ 199.9×103) lx |
| Σειρά υπεριώδους μήκους κύματος και μέγιστο μήκος κύματος | λάμδα Π (315 ~ 400) NM, λάμδα Π = 365nm |
| Η σειρά μέτρησης ακτινοβολίας | muw το /cm2 (0,1 ~ 199.9×103) |