| Σειρά OD σωλήνων | 4001100mm |
|---|---|
| Τάση σωλήνων | 150-250 kv |
| Ελεγκτής | PLC |
| Καθαρίζοντας κλίση αναρρίχησης σωλήνων βέλτιστη | 12° |
| Τύπος ελεγκτών | Μαγνητικός προσδιορισμός θέσης |
| Χρώμα | κίτρινο |
|---|---|
| Υπεριώδης φωτισμός | 5000uW/cm2 |
| Τροφοδοσία | AC100~240V 50/60Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Φάσμα συχνότητας | 0.5MHz σε 10MHz |
|---|---|
| Μετατροπέας επαφών | διάφορο μέγεθος στοιχείων |
| Προστατευμένος μετατροπέας προσώπου | με την ταινία ή τα παπούτσια |
| κρύσταλλο | Διπλό στοιχείο ή ενιαίο στοιχείο |
| Υλικό | Πλαστικό, αργίλιο, κράμα ψευδάργυρου |
| Επιτόπιος | Επιτόπια φορητή ψηφιακή επιθεώρηση απεικόνισης |
|---|---|
| A/D μετατροπή | δεκαεξάμπιτη υψηλή δυναμική περιοχή |
| Ψήφισμα | εικονοκύτταρα 120μm, υψηλή ανάλυση 4.0lp/mm |
| Παράθυρο εικόνας | 25cmX30cm |
| Scintillator | CsI: Tj ή GOS |
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| μάρκα | HUATEC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 50 C |
| Σχετική υγρασία | < 80% μη συμπύκνωση |
| Αύξηση της θερμοκρασίας εργασίας | < 18 C |
| Ελάχιστη ανυψωτική ισχύς ισχύος εναλλασσόμενης τάσης | > 4,5 kg (44N) |
| εξόδου | 100-200Kv |
|---|---|
| Εισόδου | 1.5KW |
| Σημείο εστίασης | 1.5x1.5 |
| Ανώτατη διείσδυση | 29mm |
| Υλικό | Χάλυβα |
| εξόδου | 100-250kv |
|---|---|
| Εισόδου | 1.5KW |
| Σημείο εστίασης | 2.0x2.0 |
| Ανώτατη διείσδυση | 40 mm |
| Υλικό | Χάλυβα |
| εξόδου | 200-350Kv |
|---|---|
| Εισόδου | 3.5KW |
| Σημείο εστίασης | 2.5x2.5 |
| Ανώτατη διείσδυση | 55 MM |
| Υλικό | Χάλυβα |
| παραγωγή | 150-300KV |
|---|---|
| Εισαγωγή | 2.5KW |
| Σημείο εστίασης | 1.5x1.5 |
| Ανώτατη διείσδυση | 50mm |
| Υλικό | χάλυβας |