| Υλικό | χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, διπλό ανοξείδωτο 2205, αργίλιο 7075, κονδυλώδης χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM E2491-13 |
| Πιστοποιητικό βαθμολόγησης | Συμπεριλαμβανόμενος |
| Περίπτωση | συμπεριλαμβανόμενος |
| COem | ναι |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (ανάλογα με τη διαμόρφωση του μοντέλου) |
|---|---|
| Εύρος συχνοτήτων | 10 Hz-10 MHz, μέγεθος βήματος: 1 / 5 / 10 |
| Κερδίστε εμβέλεια | Κέρδος υλικού: 0-40 dB, ελάχιστο βήμα 0,1 dB, κέρδος λογισμικού: 0-99 dB, ελάχιστο βήμα 0,1 dB |
| Μεγάλη οθόνη | Έγχρωμη οθόνη LCD 10,4 ιντσών |
| Αριθμός συχνότητας | διπλός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Υλικό | Ηλεκτρομαγνητική πλάκα καθαρού σιδήρου DT4A |
|---|---|
| Χρώμα | Η μεταλλική επιφάνεια παρουσιάζει λαμπερό ασήμι, χωρίς σκουριά, χωρίς γρατσουνιές, χωρίς διάβρωση κα |
| Επιπεδότητα | Τοποθετήστε το δοκίμιο σε γυμνή σανίδα, εντελώς παράλληλα. Χωρίς ζάρες, χωρίς σκάσιμο. Η τραχύτητα R |
| Βάθος ελαττώματος | Ελαττώματα μεταβλητού βάθους 20%, 30% και 40% του πάχους Shim |
| πάχος δοκιμίου cx4-230 | 0,002 ίντσες |
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |
|---|---|
| Η μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου (14.8V, 5.7AH), μακροχρόνιος χρόνος απασχόλησης 10 ωρών μετά από τη δαπ |
| Συντεταγμένη υποβάθρου | Ορθογώνια ισότιμη, πολική συντεταγμένη |
| Εμφάνιση οθόνης | Σε πραγματικό χρόνο διάγραμμα λουρίδων, αεροπλάνο σύνθετης αντίστασης, επίδειξη φύλλων σωλήνων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-240V 50/60Hz |
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Τρέχων εξοπλισμός δοκιμής του Eddy |
| Επίδειξη οθόνης | Σε πραγματικό χρόνο διάγραμμα λουρίδων, αεροπλάνο σύνθετης αντίστασης, επίδειξη φύλλων σωλήνων |
| Συχνότητα | 2 συχνότητες ανά κανάλι με 64Hz-5MHz για ECT, 5Hz-5KHz για RFT |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Μαγνητική δοκιμή μορίων NDT |
| Χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων | Η χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων σύρει σύμφωνα με το πραγματικό σχεδιάγραμμα σωλήνων, και το εξεταστικό |
|---|---|
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου (14.8V, 5.7AH), μακροχρόνιος χρόνος απασχόλησης 10 ωρών μετά από τη δαπ |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
| Παραγωγή συναγερμών | Μια παραγωγή συναγερμών υλικού με την πύλη της OC τριόδων |
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |
| Βάρος μηχανών | 2.0kg |
|---|---|
| Τύπος ελέγχων | Διαφορικό, απόλυτος, DP, που περικυκλώνουν τη σπείρα, το μολύβι, το επίπεδο, τον τομέα, τη σειρά κ.λ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20℃ σε 55℃ |
| Ισορροπία | Γρήγορη ψηφιακή/αναλογική ηλεκτρονική ισορροπία |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |