| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz για το βιομηχανικά τυποποιημένο αεροπορίας, 500KHz για την ανίχνευση του μετάλλου φύλλων |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | Ειδική αντίσταση: 0.01µΩ•m~2.5µΩ•μ, αγωγιμότητα: 0.4MS/m~100MS/m 0.69%IACS~172%IACS, αντίσταση: 0.1Μ |
| Επίδειξη | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| Μέγεθος | 285 (W) *158 (Χ) *120 (Δ) ΧΙΛ. |
| Βάρος | Οικοδεσπότης: 2.2kg φορητό μετρώντας προσάρτημα: 1kg |
| Ο τρέχοντας χρόνος | 6-15min. (10-εργαλείο διευθετήσιμο) |
|---|---|
| Ταχύτητα κολπίσκων | 90 mm/min (6 λεπτά όταν τρέχοντας χρόνος) |
| Χρόνος ανάπτυξης | 90-210 SEC |
| Θερμοκρασία ύδατος | 5~30 βαθμοί |
| Μέγεθος της ταινίας | Min.5x10cm μέχρι το πλάτος 35cm |
| Μέγεθος ταινιών | 80×300mm, 80×360mm, 354×430mm |
|---|---|
| Χρόνος ανάπτυξης | 1-6 λεπτά (θέτοντας σειρά) |
| Όγκος δεξαμενών | αναπτυσσόμενος 7,5 γαλόνια, που καθορίζουν 7,5 γαλόνια, που πλένουν 13 γαλόνια |
| Ικανότητα πλύσης | η ταινία 80×360mm μπορεί να αναπτύξει 260 φύλλα ανά ώρα (χρόνος ανάπτυξης: 2 λεπτά) |
| Θερμοκρασία ανάπτυξης | μπορέστε να προσαρμοστείτε από 20 σε 40 βαθμούς |
| Υλικό | Χάλυβας, χαλκός, S/S, νικέλιο, Tj, αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος | 25mm ή 50mm |
| Πρότυπα | DIN ASTM, ΤΟ EN 462-1, ΤΟ EN 462-2, ASME E1025 JIS |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Χρήση | Βιομηχανική των ακτίνων X μηχανή δοκιμής |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
|---|---|
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Εφαρμογή | σφυρηλατημένη προϊόντα ή βιομηχανία συγκόλλησης |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Πρότυπα | JB/T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Χρήση | Αυτόματη μηχανή δοκιμής |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακός φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων DGT ΑΜ-1A |
| Εφαρμογή | Οικοδομική Βιομηχανία |