| Κατά μήκος μαγνητική αμπέρ-στροφή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 0-12000AT, συνεχές 2)djustable (έλεγχος θέσης φάσης διακοπών ρεύματος) |
|---|---|
| Απομαγνήτιση | υπόλοιπο μαγνητικό λιγότερο από 0.3mT |
| Απόσταση του ηλεκτροδίου | 4)0400mm διευθετήσιμα |
| Τρόπος σφιγκτηρών | 5)πεντάλι |
| Λειτουργώντας τρόπος | 6)χειρωνακτικός |
| Όνομα Προϊόντος | Σκληρότητα Tester |
|---|---|
| Κλίμακα σκληρότητας | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Τυποποιημένη συσκευή αντίκτυπου | Συσκευή αντίκτυπου του τύπου Δ |
| Μνήμη στοιχείων | μέγιστο 500 ομάδων (σχετικά με τους χρόνους αντίκτυπου 32~1) |
| Μεγάλη οθόνη | μήτρα σημείων LCD, σημεία 128*64 |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 κ.λπ. |
| Ισορροπία | Γρήγορη ψηφιακή/αναλογική ηλεκτρονική ισορροπία |
| Μέγεθος μηχανών | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Αναλογία κέρδους (Υ | 0.1-10 |
| Χρώμα | Κίτρινος |
|---|---|
| Λαμπτήρας | Άσπρος λαμπτήρας |
| Δύναμη | 220V-240V |
| Εφαρμογή | κάνει τη μαγνητική επιθεώρηση μορίων στην επιφάνεια και την κοντινή ατέλεια επιφάνειας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
|---|---|
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου (14.8V, 5.7AH), μακροχρόνιος χρόνος απασχόλησης 10 ωρών μετά από τη δαπ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20℃ σε 55℃ |
| Συντεταγμένη υποβάθρου | Ορθογώνια ισότιμη, πολική συντεταγμένη |
| Κανάλι | 2 κανάλια |
| Φάση | 0-359 σε 0.1steps |
|---|---|
| Επίπεδο τάσης κίνησης | 1-8 επίπεδα |
| Συντεταγμένη υποβάθρου | Ορθογώνια ισότιμη, πολική συντεταγμένη |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
| Πρότυπα | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 κ.λπ. |
| Αποτελεσματικός τομέας απεικόνισης του detectorange | 150×180mm |
|---|---|
| Μήτρα εικονοκυττάρου | 1280×1024 |
| Ενέργεια του Ray (στατική KV αξία) | 40~300kv |
| Λαμβανόμενο energyion ακτίνων | 320kV |
| Συνεχής χρόνος απασχόλησης | περισσότερο από 10 ώρες |
| Φθορισμού μαγνητική σκόνη | 2-3 γ/Λ, odorless κηροζίνη |
|---|---|
| defoaming agent | 0.5 - 1 γραμμάρια/λίτρο |
| Διαλυτικό | 0,2%, ελέγχουν το βάρος του υγρού |
| Ανασταλτικός παράγοντας σκουριάς | 0,5%, ελέγχουν το βάρος του υγρού |
| Υπόλοιπη μέθοδος μαγνητισμού | I=20D ~ 40D |
| εξόδου | 30-100KV |
|---|---|
| Εισόδου | 1.2kw |
| Σημείο εστίασης | 0.8x0.8 |
| Ανώτατη διείσδυση | 8 χλστ. |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Σειρά σωλήνων | Φ400-Φ1100mm |
|---|---|
| Τάση σωλήνων | 100-250KV |
| Ελεγκτής | PLC |
| Pnetration | 40mm |
| Σωλήνας | Κεραμικός σωλήνας |