| Σειρά δοκιμής | 0-100 εκτάριο |
|---|---|
| Διαθέσιμη σειρά δοκιμής | 10-90 εκτάριο |
| Κτύπημα | 2,5 χιλ. |
| Διάσταση ακρών | 0,79 χλστ |
| Όνομα προϊόντων | Durometer ακτή Α |
| Παράμετρος δοκιμής | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf και 62.5kgf |
|---|---|
| Διάμετρος Indenter | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Μέτρηση της σειράς | 3.18HBW~658HBW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Η περιοχή μέτρησης | 0-100HC |
|---|---|
| Απόκλιση μέτρησης | <1%H |
| Ψήφισμα | 0.1 |
| Λειτουργούντες όροι | 0℃ σε 40℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Η περιοχή μέτρησης | 0-100HD |
|---|---|
| Απόκλιση μέτρησης | <1%H |
| Ψήφισμα | 0,1 μονάδες |
| Αυτόματος διακόπτης | Από |
| Ανοχή | ± 0,5 σε «100» και -0 +1 «σε 0» |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Ένδειξη της αξίας σκληρότητας | Μέσω τηλεφώνου |
|---|---|
| Ανώτατο ύψος του δείγματος | 175mm |
| Πρότυπα | GB7407 JJG884 |
| Δύναμη δοκιμής | 60kgf (588N) 100kgf (980N) 150kgf (1471N) |
| Μέγεθος | 520*240*700mm |
| Πρότυπο | Δοκιμή μολυβιών ΜΒ/Τ 26704-2011 |
|---|---|
| Δύναμη δοκιμής | 0.245, 0.49, 0.98, 1.96, 2.94, 4.98 |
| Σειρά δοκιμής σκληρότητας (HK) | 40-700 |
| Indenter και φακών μετατροπείς | Αυτόματη |
| Μέγεθος | 405*290*480mm |
| Μέγιστη δύναμη δοκιμής | 250kgf |
|---|---|
| Ψήφισμα φορτίων δοκιμής | 0.1kgf και προγραμματίσημος |
| Ελάχιστο ψήφισμα ανίχνευσης | 0.2um |
| Αντικειμενική ενίσχυση | 70X, 140X |
| Χρόνος δύναμης δοκιμής | 1-99 δευτερόλεπτα |
| Μέτρηση της σειράς | HRA 22-88 |
|---|---|
| Βάρος | 0.3KG |
| Διαστάσεις | 60X10 |
| Κλίμακα σκληρότητας | HRA, HBW, HV, ΩΡ., HLD, HLG |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εξεταστικές παράμετροι | Ταχύτητα |
|---|---|
| Εξεταστική σειρά | Ταχύτητα: 0.1mm/s-199.9 mm/s (RMS) |
| Ακρίβεια | ±5% ± 2digits |
| Επίδειξη | 3 1/2 ψηφία LCD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | δύο μπαταρίες κουμπιών (LR44 ή SR44) |