| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| μοντέλο | Hap-1 |
|---|---|
| Διάμετρος δίσκων | 220mm |
| Τάση | 380V, 50Hz |
| Δύναμη | 0.40kW |
| Ταχύτητα | 50-1400 r/min |
| μοντέλο | Hap-2CX |
|---|---|
| Διάμετρος δίσκων | 230mm |
| Τάση | 220V |
| Δύναμη | 350w |
| Ταχύτητα | 0-1400r/min |
| Υλικό | Λάστιχο, χαλκός |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Συνδετήρας | LEMO και καρφίτσα 3 |
| ΒΑΡΟΣ | 300g |
| Μήκος | 1.5m |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Πρότυπα | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| Μέσος όρος | Με το μέσο όρο υπολογίστε τη λειτουργία |
| ΚΟΡΥΦΗ | Λειτουργία κατάθεσης τιμής κορυφής |
| Συναγερμός | Λειτουργία συναγερμών κάτω από-τάσης |
| Παράμετροι που επιδεικνύονται | αποτέλεσμα σκληρότητας, μέση τιμή, μέγιστη αξία |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης | 0-100HA |
| Απόκλιση μέτρησης | <1%H |
| Λειτουργούντες όροι | 0℃ σε 40℃ |
| Όνομα προϊόντων | Ακτή ένας Durometer ψηφιακός ελεγκτής σκληρότητας κλίμακας |
| Όνομα Προϊόντος | Σκληρότητα Tester |
|---|---|
| Κλίμακα σκληρότητας | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
| Μέτρηση της κατεύθυνσης | 360° |
| Μνήμη στοιχείων | 600 ομάδες ανώτατες |
| Μεγάλη οθόνη | 128*64 μήτρα σημείων LCD |
| Σειρά μέτρησης | 0-100H |
|---|---|
| Απόκλιση μέτρησης | <1%H |
| Ψήφισμα | 0,1 |
| Το αυτοκίνητο σβήνει | ΝΑΙ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 4x1.5V μπαταρία Αντιαεροπορικού Πυροβολικού (um-4) |
| Πρότυπα | DIN53505, ASTMD2240, ISO7619, JISK7215 |
|---|---|
| Παράμετροι που επιδεικνύονται | αποτέλεσμα σκληρότητας, μέση τιμή, μέγιστη αξία |
| Λειτουργούντες όροι | 0℃ σε 40℃ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 4x1.5V μπαταρία Αντιαεροπορικού Πυροβολικού (um-4) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Δίδυμο Rockwell | Κανονικό Rockwell & Rockwell επιφανειακή σκληρότητα |
| Συνολική δύναμη δοκιμής | 147.1N (15kgf), 294.3N (30kgf), 441.3N (45kgf) |
| Κλίμακες | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Φορτίο Tesing | Η δύναμη δοκιμής παρέχεται από το κύτταρο φορτίων και την κλειστή μονάδα ελέγχου βρόχων |