| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Αρχή | Υπερηχητικός και δυναμικός |
| Πρότυπο | JBT 9377-2010、 ASTM A1038-2005 |
| Βαθμολόγηση | Βαθμολόγηση Slef |
| Μνήμης | 1000 datas |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Ψηφιακή οθόνη | οθόνη αφής |
|---|---|
| προηγμένη τεχνολογία | Κλειστές τεχνολογία βρόχων και τεχνολογία αισθητηρίων μετατοπίσεων |
| Μια βασική λειτουργία | Κανένα νεκρό βάρος, καμία ανάγκη της εγκατάστασης και κατάρτιση |
| 30 κλίμακες | Δοκιμή Rockwell, επιφανειακό Rockwell 30 κλίμακες |
| λογισμικό | Ισχυρά στοιχεία - λογισμικό επεξεργασίας |
| Ανώτατο τέμνον τμήμα | Φ126mm |
|---|---|
| η άλεση τροχού | 350*2.5*32mm |
| Τάση εισόδου | 380V, 50Hz |
| Δύναμη μηχανών | 4Kw |
| Βάρος | 145kg |
| Αρχική δύναμη δοκιμής | 98.07N (10kg) allowance±2.0% |
|---|---|
| Συνολική δύναμη δοκιμής | 98.07N (10kg) (187.5kg) επίδομα ~1839N: ±1.0% |
| Δύναμη δοκιμής Brinell | 31.25kgf (306.5N)、 62.5kgf (612.9N)、 187.5kgf (1839N) |
| Κλίμακα Brinell | HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW2.5/187.5、 HBW5/62.5 |
| Indenter διαμαντιών προδιαγραφές | Rockwell διαμαντιών Indenter、 Indenter vickers διαμαντιών |
| Μέγιστο ύψος δοκιμής | 160mm |
|---|---|
| Indenter στην απόσταση τοίχων | 135 mm |
| Μέγεθος μορφής | 250×550×650mm |
| Χρόνος διάρκειας δύναμης | (5-60) s |
| Μέθοδος εφαρμογής δύναμης δοκιμής | Αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | σε χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | HUATEC |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Δίδυμο Rockwell | Κανονικό Rockwell & Rockwell επιφανειακή σκληρότητα |
| Συνολική δύναμη δοκιμής | 147.1N (15kgf), 294.3N (30kgf), 441.3N (45kgf) |
| Κλίμακες | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Πρότυπα σύμφωνα με | ISO 6508-2, ASTM E18 |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Προσαρμοστείτε | GB/T 4340.2, GB/T 231.2, ISO6506-2, ISO6507-2, ASTM E92 ΚΑΙ ASTM E10 |
| Μέτρηση της σειράς | 8-650HBW, 10-3000HV |
| Μέγιστο ύψος του δοκιμαστικού κομματιού | 130mm |
| Διαστάσεις | 438 X 382 X 708mm |
| Ψηφιακή οθόνη | οθόνη αφής |
|---|---|
| προηγμένη τεχνολογία | Ο αυτόματος πυργίσκος, atuto δειγμάτων αυξάνει, αυτόματος Τύπος εγκοπών |
| Εικόνα της εγκοπής | θα στραφεί αυτόματα |
| Κλίμακα Brinell | HBW2.5/62.5 HBW2.5/187.5 HBW5/125 HBW5/750 HBW10/100、 |
| Ανώτατο ύψος του δείγματος | 200mm (προστιθέμενος τύπος ύψους: 400mm για ειδικά να κάνει) |