| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Πρότυπο | ISO6506 ASTM Ε-10 |
|---|---|
| Τιμές στατιστικών | Ο Max, τα λ., Avg, το Ρ και το S είναι διαθέσιμοι |
| Μετατρέψιμος | HRC, HRB, HRA, HV, ΣB |
| έκθεση δοκιμής | δημιουργημένο στο Microsoft Excel το σχήμα, μπορεί να είναι εκδίδει, αντιγράφει, τυπώνει όπως |
| Το φορτίο κατοικεί διάρκεια | 2s~99s, μπορεί να τεθεί και να αποθηκευτεί |
| Εξεταστική σειρά | 8~650HBW |
|---|---|
| Max, ύψος του speciment | 225mm |
| Ενίσχυση του μικροσκοπίου | 20X |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος και τάση | AC220V/50-60Hz |
| Αρχή | Ηλεκτρονικό brinell |
| Ψηφιακή οθόνη | οθόνη αφής |
|---|---|
| προηγμένη τεχνολογία | Κλειστές τεχνολογία βρόχων και τεχνολογία αισθητηρίων μετατοπίσεων |
| Μια βασική λειτουργία | Κανένα νεκρό βάρος, καμία ανάγκη της εγκατάστασης και κατάρτιση |
| 30 κλίμακες | Δοκιμή Rockwell, επιφανειακό Rockwell 30 κλίμακες |
| λογισμικό | Ισχυρά στοιχεία - λογισμικό επεξεργασίας |
| Κλίμακα Brinell | HBW2.5/31.25 HBW2.5/62.5 HBW2.5/187.5 HBW5/62.5 |
|---|---|
| Rockwell κλίμακα | HRA HRB HRC HRD HRE HRF HRG HRK HRH |
| Κλίμακα Vickers | HV30 HV100 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Παράμετρος δοκιμής | 3000kgf, 1500kgf, 1000kgf, 750kgf, 500kgf, 250kgf, 187.5kgf, 100kgf και 62.5kgf |
|---|---|
| Διάμετρος Indenter | 10mm, 5mm, 2.5mm |
| Μέτρηση της σειράς | 3.18HBW~658HBW |
| λογισμικό | Ενημέρωση λογισμικού ελεύθερα |
| μετατροπή | Μετατρέψτε το αποτέλεσμα της δοκιμής σε άλλες κλίμακες, όπως HRC, HRB, HRA, HV, σb |
| Σύστημα | Καινοτόμος τεχνολογία κλειστών βρόγχων |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM Ε-10 ISO6506 |
| Εμφάνιση | LCD |
| Ανώτατο μετρήσιμο ύψος | 230 χιλ. |
| Ανώτατο μετρήσιμο βάθος | 140 χιλ. |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Προσαρμοστείτε | ISO6506, ASTM Ε-10 |
| CCD | Χωρισμένη κάμερα CCD |
| Μέτρηση της σειράς | 3.18HBW~658HBW |
| Ακρίβεια indention της μέτρησης | ±0.5% |