| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | 15.9-650HBW (ASTM E10) |
| Δύναμη δοκιμής Brinell | 5 Kgf、 6,25 Kgf、 10 Kgf、 15,625 Kgf、 25 Kgf、 30 Kgf、 31.25Kgf 62.5Kgf、 187.5Kgf |
| Κλίμακες σκληρότητας Brinell | HBW2.5/6.25、 HBW2.5/15.625、 HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW2.5/187.5、 HBW1/5、 HBW1/10、 HBW1/30 |
| Αναλογία ψηφίσματος σκληρότητας | 0.1HBW |
| Ανώτατο ύψος του δείγματος | 400mm |
|---|---|
| Πρότυπα | GB7407 JJG884 |
| Δύναμη δοκιμής | 60kgf (588N) 100kgf (980N) 150kgf (1471N) |
| Προκαταρκτική εξεταστική δύναμη | 10kgf (98.07n) |
| Μέγεθος | 520*240*700mm |
| Υλικό | Μετάλλων |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χάλυβας και χυτοχάλυβας | 38.4~99.6HRB |
| Ενέργεια αντίκτυπου | 11mJ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Υλικό | Μετάλλων |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χάλυβας και χυτοχάλυβας | 90~646HB |
| Ενέργεια αντίκτυπου | 90mJ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Μέτρηση της κατεύθυνσης | 360° |
|---|---|
| Κλίμακα σκληρότητας | HL HB、 HRB、 HRC、 HRA、 HV、 HS、 |
| Επίδειξη | Τμήμα LCD |
| Μνήμη δεδομένων | μέγιστο αριθμό 100 ομάδων ((σε σχέση με τους χρόνους πρόσκρουσης 32 ̇1) |
| Τάση εργασίας | 3V ((2 αλκαλικές μπαταρίες μεγέθους AA) |
| Υλικό | Rockwell σκληρότητα για το μέταλλο και το πλαστικό υλικό |
|---|---|
| Διακόπτης δύναμης | Αυτόματος διακόπτης δύναμης δοκιμής |
| Πρότυπο | ISO 6508-2, ASTM E18, ΤΟ EN ISO6508-2, GB/T230.2 ΤΩΝ BS. |
| Το φορτίο κατοικεί διάρκεια | 2~50s, μπορεί να τεθεί |
| στατιστικές στοιχείων | Avg., μέγιστο, λεπτό, S, Ρ διαθέσιμο |
| Αρχική Δύναμη Δοκιμής | 10 κιλά |
|---|---|
| Συνολική Δύναμη Δοκιμής | 60 kgf, 100 kgf, 150 kgf |
| Εύρος δοκιμής | 20~88 HRA, 20~100 HRB και 20~70 HRC |
| Ψήφισμα δοκιμής | 0,1 ΩΡ |
| Σφάλμα ένδειξης | συμμορφώνεται με τα πρότυπα ISO6508, ASTM E110 και ASTM E18 |
| Χρώμα | Γκρίζος |
|---|---|
| Αρχή | Υπερηχητικός |
| Πρότυπα | JBT 9377-2010、 ASTM A1038-2005 |
| Βαθμολόγηση | Βαθμολόγηση Slef |
| Μνήμη | Για να σώσουν 1000 ομάδες μέτρησης των στοιχείων και 20 ομάδες στοιχείων βαθμολόγησης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χάλυβας και χυτοχάλυβας | 59.1~85.8 |
| Ενέργεια αντίκτυπου | 11mJ |
| Όνομα | Συσκευή Δ αντίκτυπου |