| Υλικό | Μετάλλων |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χάλυβας και χυτοχάλυβας | 90~646HB |
| Ενέργεια αντίκτυπου | 90mJ |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Υλικό | Σκληρό πλαστικό |
| Μνήμης | 600 στοιχεία ομάδων |
| Συσκευή αντίκτυπου | 7 τύποι προαιρετικοί |
| Μπαταρία | Μπαταρία λι-ιόντων Rechargable |
| Κλίμακα σκληρότητας | HS, HV, HB |
|---|---|
| Σειρά | 0~100HBa, ποσό σε 25~150HBW |
| Λέξεις κλειδί | Φορητός ελεγκτής σκληρότητας για το αργίλιο |
| Ψήφισμα | 0.1HBa |
| Μέγιστη λαβή | συμπεριλαμβανόμενος |
| Συσκευή αντίκτυπου | Τύπος DL |
|---|---|
| Εμφάνιση | επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ 2,4 ίντσας |
| Κλίμακα σκληρότητας | HS, HV, HB, HL, HRA |
| Μέτρηση της κατεύθυνσης | 360°, 0°~360°, καθολικός 360 βαθμός |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Κλίμακα σκληρότητας | HS, HV, HB |
|---|---|
| Σειρά | 0~100HBa, ποσό σε 25~150HBW |
| Λέξεις κλειδί | Φορητός ελεγκτής σκληρότητας για το αργίλιο |
| Ψήφισμα | 0.1HBa |
| Μέγιστη λαβή | συμπεριλαμβανόμενος |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| λέξεις-κλειδιά | μετάλλων tester σκληρότητα |
| Η περιοχή μέτρησης | HS (32 έως 100), (80-1042) HV, HB (19 έως 655) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Indenter στην απόσταση τοίχων | 200mm |
|---|---|
| Μέγιστο δοκιμής heigh | Rockwell: 220mm、 Brinell Vickers: 150mm |
| Μέγεθος ελεγκτών | 560*260*800mm |
| Κλίμακα σκληρότητας | HBW1/5、 HBW2.5/62.5、 HBW1/10、 HBW2.5/15.625、 HBW1/30、 HBW2.5/31.25、 HBW2.5/62.5、 HBW10/100、 HBW5/125 |
| Μέθοδος εφαρμογής δύναμης δοκιμής | Αυτόματος |
| Υλικό | Λάστιχο, χαλκός |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Συνδετήρας | LEMO και καρφίτσα 3 |
| Βάρος | 300g |
| Μήκος | 1.5m |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Πρότυπα | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| Μέσος όρος | Με το μέσο όρο υπολογίστε τη λειτουργία |
| ΚΟΡΥΦΗ | Λειτουργία κατάθεσης τιμής κορυφής |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Πρότυπα | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| Μέσος όρος | Με το μέσο όρο υπολογίστε τη λειτουργία |
| ΚΟΡΥΦΗ | Λειτουργία κατάθεσης τιμής κορυφής |