| Ψηφιακή οθόνη | Οθόνη αφής |
|---|---|
| Προηγμένη τεχνολογία | Κλειστές τεχνολογία βρόχων και τεχνολογία αισθητηρίων μετατοπίσεων |
| Μια βασική λειτουργία | Κανένα νεκρό βάρος, καμία ανάγκη της εγκατάστασης και κατάρτιση |
| 30 κλίμακες | Δοκιμή Rockwell, επιφανειακό Rockwell 30 κλίμακες |
| Λογισμικό | Ισχυρά στοιχεία - λογισμικό επεξεργασίας |
| Μέτρηση της σειράς | HRA 22-88 |
|---|---|
| Βάρος | 2KG |
| Διαστάσεις | 60X10 |
| Κλίμακα σκληρότητας | HRA, HBW, HV, ΩΡ., HLD, HLG |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χάλυβας και χυτοχάλυβας | 20.0~69.5HRC |
| Ενέργεια αντίκτυπου | 2.7mJ |
| Όνομα | Συσκευή Γ αντίκτυπου |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χάλυβας και χυτοχάλυβας | 17.9~68.5HRC |
| Ενέργεια αντίκτυπου | 11mJ |
| Όνομα | Συσκευή DL αντίκτυπου |
| Συσκευή αντίκτυπου | Τύπος Δ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Εμφάνιση | OLED |
|---|---|
| Διασύνδεση | Μίνι λιμένας επικοινωνίας USB |
| Μέτρηση της κατεύθυνσης | 360° |
| Μπαταρία | 3.7V, λι (80mAh) |
| Βάρος | 110G |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Πρότυπα | GB/T 231,2, ISO 6506-2 ΚΑΙ ASTM E10 |
| Ικανότητα αντίκτυπου | 4.9J |
| Εξεταστική σειρά | 100-400HB |
| Διαστάσεις | Φ55 Χ 370mm |
| Εμφάνιση | LED |
|---|---|
| Μνήμης | 500 ομάδες |
| εκτυπωτή | Εκτυπωτής που ενσωματώνεται θερμικός |
| Μπαταρία | Ni-MH επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Διασύνδεση | Θύρα USB |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | < 450="" HBS=""> |
| Διάμετρος της σφαίρας χάλυβα | Φ10mm |
| Διαστάσεις | Φ25 Χ 110mm |
| Βάρος | 0.5kgs |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Αρχή | Υπερηχητικός |
| Πρότυπο | JBT 9377-2010、 ASTM A1038-2005 |
| Βαθμολόγηση | Βαθμολόγηση Slef |
| Μνήμης | 1000 datas |