| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Παράμετροι | RA, Rz, Rq, Rt, Rp, rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Πρότυπα | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Επίδειξη | 3,5 ίντσες χρωματίζουν τη γραφική οθόνη αφής TFT |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη ιονική επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου και ένα κύκλωμα ελέγχου φόρτισης, υψηλή ικανότη |
| Η περιοχή μέτρησης | 0-100HA (HD) |
|---|---|
| Απόκλιση μέτρησης | <1%H |
| Ψήφισμα | 0.1 |
| Λειτουργούντες όροι | 0℃ σε 40℃ |
| Παράμετροι που επιδεικνύονται | Αποτέλεσμα σκληρότητας, μέση αξία, μέγιστη αξία |
| χρώμα | άσπρος |
|---|---|
| Παράμετροι | RA, Rz, Rq, Rt, Rp, rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Πρότυπα | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| επίδειξη | 3,5 ίντσες χρωματίζουν τη γραφική οθόνη αφής TFT |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη ιονική επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου και ένα κύκλωμα ελέγχου φόρτισης, υψηλή ικανότη |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| χρώμα | άσπρος |
| Παράμετροι | RA, Rz, Rq, Rt, Rp, rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Πρότυπα | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| επίδειξη | 3,5 ίντσες χρωματίζουν τη γραφική οθόνη αφής TFT |
| Ικανότητας | 0~100 HD |
|---|---|
| Διαθέσιμη σειρά δοκιμής | 20~90 HD |
| Κτύπημα ακρών | 0~2.5 χιλ. |
| Περίγραμμα | 2.5mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Τύπος ακτών | ΚΑΝΩ |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης | 0-100H |
| Διάσταση | 162x65x38mm |
| Βάρος | 173g |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Παράμετροι | RA, Rz, Rq, Rt, Rp, rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Πρότυπα | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Επίδειξη | 3,5 ίντσες χρωματίζουν τη γραφική οθόνη αφής TFT |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz, 120KHz |
| Οθόνη επίδειξης | 240X320 εικονοκύτταρα tft-LCD |
| Μέτρηση της σειράς | 0.5%IACS-110%IACS (0.29MS/m64MS/m) |
| Ιδιαίτερο ποσοστό | Αγωγιμότητα: 0,01% IACS (MS/m) |
| Τεχνολογία μέτρησης | Ρεύμα του Eddy |
|---|---|
| Λειτουργούσα συχνότητα | 60KHz για το βιομηχανικά τυποποιημένο αεροπορίας, 500KHz για την ανίχνευση του μετάλλου φύλλων |
| Οθόνη επίδειξης | Υγρή μεγάλη οθόνη κρυστάλλου, πίσω-ελαφρύς που σχεδιάζεται |
| L*B*H | 220*95*55 χιλ. |
| Βάρος | 500g |
| Τροχός άλεσης (12.7mm, τρύπα) | Ultra-thin τέμνων δίσκος 150mm |
|---|---|
| Σειρά ταχύτητας | 200-1500 r/min |
| Τάση εισόδου | ενιαία φάση 220V, 50/60Hz |
| Δύναμη μηχανών | 125W |
| Γενική διάσταση | 405Lx 405W Χ 330H χιλ. |