| Ανώτατο τέμνον τμήμα | Φ100mm |
|---|---|
| η άλεση τροχού | 350*2.5*32mm |
| Τάση εισόδου | 380V, 50Hz |
| Δύναμη μηχανών | 3Kw |
| Βάρος | 200 kg |
| Προδιαγραφή του κύβου | φ25mm φ30mm φ40mm φ50mm |
|---|---|
| Ισχύς θέρμανσης | 1000W |
| Τάση εισόδου | 220V, 50HZ |
| θερμοκρασία | 50-3000C |
| Πιό σύντομος τοποθετώντας χρόνος | <15 πρακτικά |
| μοντέλο | Hap-2E |
|---|---|
| Διάμετρος δίσκων | 250mm |
| Τάση | 380V |
| Δύναμη | 250W/370W |
| Ταχύτητα | 1000 r/min \ 500r/min 600 r/min \ 300r/min |
| Ανώτατο τέμνον τμήμα | Φ85mm |
|---|---|
| η άλεση τροχού | 300*2*32mm |
| Τάση εισόδου | 380V, 50Hz |
| Δύναμη μηχανών | 2.2kw |
| Βάρος | 270kg |
| Διάμετρος δίσκων | 230mm |
|---|---|
| Διάμετρος εγγράφου άμμου | 230mm |
| Τάση εισόδου | 380V, 50Hz |
| Δύναμη μηχανών | 0.20kW |
| Βάρος | 36kg |
| κενές διαστάσεις αιθουσών | φ100mm ύψος 50mm |
|---|---|
| κενό | -0.08MPa |
| Τάση εισόδου | 220V, 50HZ |
| Γενική διάσταση | 290 X 240 X 220mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| μοντέλο | Hap-2 |
|---|---|
| Διάμετρος δίσκων | 230mm |
| Τάση | 220V, 50HZ |
| Δύναμη | 0.35KW |
| Ταχύτητα | 0-1400 r/min |
| Παράμετροι | RA、 Rz、 Ry、 Rq、 Rt、 Rp、 rv、 Rmax、 R3z、 RSk、 RS、 RSm、 Rmr |
|---|---|
| Πρότυπα | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Μαξιλάρι | Υπολογιστής ταμπλετών με σαφώς το ενδιάμεσο με τον χρήστη |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη ιονική επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου και ένα κύκλωμα ελέγχου φόρτισης, υψηλή ικανότη |
| Μνήμη | 32G αρχικά στοιχεία και κυματοειδές |
| Η περιοχή μέτρησης | 0-100HC |
|---|---|
| Απόκλιση μέτρησης | <1%H |
| Τροφοδοσία | 4x1.5V μπαταρία Αντιαεροπορικού Πυροβολικού (um-4) |
| δείκτης μπαταριών | Χαμηλός δείκτης μπαταριών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Παράμετροι | RA, Rz, Rq, Rt |
|---|---|
| Πρότυπα | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Λειτουργία | η έναρξη 2 κλειδώνει (το αριστεροί βασικό & σωστό κλειδί) για να ικανοποιήσει τις διαφορετικές χρησι |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη ιονική επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου και ένα κύκλωμα ελέγχου φόρτισης, υψηλή ικανότη |
| Μνήμη | 8G αρχικά στοιχεία και κυματοειδές |