| Όνομα προϊόντων | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| Εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Χαλκός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Όνομα Προϊόντος | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Υγρασία | 20%~95%RH |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Όνομα Προϊόντος | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Υγρασία | 20%~95%RH |
| Επαναληπτική συχνότητα σφυγμού | 10-2000Hz |
|---|---|
| Σειρά ανίχνευσης | 0-10000 χιλ., στην ταχύτητα χάλυβα |
| Υγιής ταχύτητα | 100~20000m/s |
| Μέθοδοι εργασίας | Ηχώ σφυγμού, διπλός, και μέσω-μετάδοση |
| Ευαισθησία | 120 DB ανώτατα στο επιλέξιμο ψήφισμα 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 DB |
| Όνομα Προϊόντος | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Χαλκός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| ΕΠΙΔΕΙΞΗ | επίδειξη χρώματος 11-ίντσας 800X600 TFT |
|---|---|
| Μνήμη | Ενσωματωμένος: ΛΆΜΨΗ 16G RAM+4GB Κάρτα SD (ανώτατη σε 32G) Εξωτερικός: Κίνηση USB |
| Σύστημα διαχείρισης αρχείων & λημμάτων | Εύκαμπτο γεφύρωμα μεταξύ της ρύθμισης (εστιακοί νόμος & πρότυπο), της βαθμολόγησης και της επιθεώρησ |
| Μορφωματική διαμόρφωση | Λ-ανίχνευση, s-ανίχνευση, λ-γ-ανίχνευση, s-γ-ανίχνευση, άκρη-συγκόλληση, στροφαλοφόρος άξονας, σωλήν |
| DDF | Δυναμική εστίαση βάθους (DDF) |
| Όνομα Προϊόντος | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Υγρασία | 20%~95%RH |
| Εξουσία | Ηλεκτρονική |
|---|---|
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
| Όνομα Προϊόντος | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| εφαρμογή | Οικοδομική Βιομηχανία |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| όνομα προϊόντων | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| 404 Not Found | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Χαλκός |
| Σειρά σχοινιών καλωδίων | 1400mm |