| πλάτος σφυγμού | 30 NS – 1000 NS |
|---|---|
| Χρόνος πτώσης | Λιγότερο από 10 NS |
| Σύνθετη αντίσταση παραγωγής | Λιγότερο από 10 Ω |
| Μορφή σφυγμού | Αρνητικό τετραγωνικό κύμα |
| Ανορθωτή | Το θετικό, αρνητικό, πλήρες κύμα και |
| καμπύλη | ΑΝΊΧΝΕΥΣΗ、 AWS DAC、 AVG、 TCG、 Β |
|---|---|
| Κέρδος | 0-130dB |
| Βαθμολόγηση | Η αυτοματοποιημένη βαθμολόγηση、 αυτοματοποίησε το κέρδος |
| Μνήμης | Μεγάλη μνήμη της γραφικής παράστασης 1000 Α |
| Μπαταρία | Η μπαταρία λι, συνεχίζει το χρόνο απασχόλησης μέχρι 12 ώρες |
| Οθόνη | οθόνη αφής |
|---|---|
| Άκρη σφυγμού | <10ns> |
| πλάτος σφυγμού | 30~1000ns συνεχώς διευθετήσιμος |
| επίδειξη κυματοειδούς | ραδιοκύμα, πλήρες κύμα, θετικό ημίκυμα, αρνητικό ημίκυμα |
| Τρόπος απεικόνισης | σύμφωνα με τις τοποθετήσεις οργάνων και το σκούπισμα επίδειξης Β τρόπου ανίχνευσης, σκούπισμα Δ, σκο |
| επίδειξη | 11 επίδειξη χρώματος ίντσας 800X600 TFT |
|---|---|
| Μνήμη | Ενσωματωμένος: ΛΆΜΨΗ 16G RAM+4GB Κάρτα SD (ανώτατη σε 32G) Εξωτερικός: Κίνηση USB |
| Σύστημα διαχείρισης αρχείων & λημμάτων | Εύκαμπτο γεφύρωμα μεταξύ της ρύθμισης (εστιακοί νόμος & πρότυπο), της βαθμολόγησης και της επιθεώρησ |
| Μορφωματική διαμόρφωση | Λ-ανίχνευση, s-ανίχνευση, λ-γ-ανίχνευση, s-γ-ανίχνευση, άκρη-συγκόλληση, στροφαλοφόρος άξονας, σωλήν |
| DDF | Δυναμικό βάθος που στρέφει το (DDF) |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Συντεταγμένη υποβάθρου | Ορθογώνια ισότιμη, πολική συντεταγμένη |
|---|---|
| Χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων | Η χαρτογράφηση φύλλων σωλήνων σύρει σύμφωνα με το πραγματικό σχεδιάγραμμα σωλήνων, και το εξεταστικό |
| Τρόπος επίδειξης σύνθετης αντίστασης | Σημείο, γραμμή, αυτόματη |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου (14.8V, 5.7AH), μακροχρόνιος χρόνος απασχόλησης 10 ωρών μετά από τη δαπ |
| έκθεση | Αυτόματη παραγωγή της έκθεσης με το διαφορετικό σχήμα |
| εξόδου | 80~200 kV ±1kV |
|---|---|
| Σημείο Εστίασης | 2.5mm |
| Ανώτατη διείσδυση | 40 χιλ. |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Γωνία ακτινοβολίας | 40° |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου και ABS |
|---|---|
| Πληρούν πρότυπα | ASTM E3022 |
| UV-β περιεχόμενο | μηδέν |
| Μπαταρία | Γρήγορη αντικατάσταση μπαταριών |
| Άνοδος θερμοκρασίας της εξωτερικής επιφάνειας κάτω από τη συνεχή λειτουργία | < 8K=""> |
| Παραγωγή | 130-250KV |
|---|---|
| Εισαγωγή | 2.5kw |
| Σημείο εστίασης | 1.5*1.5 |
| Ανώτατη διείσδυση | 40mm |
| Υλικό | Χάλυβας |