| συχνότητα | 0,2 – 20 MHZ |
|---|---|
| Σειρά ανίχνευσης | 0 - 10000 χιλ. |
| Υγιής ταχύτητα | 100 – 20000 m/s |
| Μέθοδοι εργασίας | Ηχώ σφυγμού, διπλός, και μέσω-μετάδοση |
| Ρύθμιση κέρδους | (0-110) DB, βήμα: 0,2, 0,5, 1,0, 2,0, 6,0, 12,0, που καθορίζεται από το χρήστη (0-24), και κλειδωμέν |
| Συχνότητα | 0,2 – 20 MHZ |
|---|---|
| Σειρά ανίχνευσης | 0 - 10000 χιλ. |
| Υγιής ταχύτητα | 100 – 20000 m/s |
| Μέθοδοι εργασίας | Ηχώ σφυγμού, διπλός, και μέσω-μετάδοση |
| Ρύθμιση κέρδους | (0-110) DB, βήμα: 0,2, 0,5, 1,0, 2,0, 6,0, 12,0, που καθορίζεται από το χρήστη (0-24), και κλειδωμέν |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 7 ίντσας TFT, ψήφισμα 800*480 |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί, περιστροφικός, οθόνη αφής |
| Μπαταρία | ιονική μπαταρία λίθιου |
| Χρόνος απασχόλησης | ≥8 ώρες |
| Κάρτα SD | Κάρτα PSD (16G) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Σκληρός τομέας και βιομηχανικά περιβάλλοντα | -10℃ σε 60 ℃ |
|---|---|
| Χρόνος απασχόλησης μπαταριών | Εκτεταμένη διάρκεια ζωής μπαταρίας σε 12 ώρες υπό τους πραγματικούς όρους δοκιμής |
| Οθόνη | Γρήγορη και φωτεινή οθόνη χρώματος |
| Τετραγωνικό κύμα Pulser | Επιλογή |
| Αυτόματη διόρθωση | Διόρθωση κυρτής επιφάνειας |
| μαγνήτης | Μόνιμος |
|---|---|
| Δύναμη ανύψωσης | περισσότερο από 12kgs |
| Μαγνητική απόσταση ηλεκτροδίων | συνεχής διευθετήσιμος 50200mm |
| μέγεθος περιλήψεων | 175mmX160mmX45mm |
| Βάρος | 1.5kg |
| ΕΠΙΔΕΙΞΗ | επίδειξη χρώματος 11-ίντσας 800X600 TFT |
|---|---|
| Μνήμη | Ενσωματωμένος: ΛΆΜΨΗ 16G RAM+4GB Κάρτα SD (ανώτατη σε 32G) Εξωτερικός: Κίνηση USB |
| Σύστημα διαχείρισης αρχείων & λημμάτων | Εύκαμπτο γεφύρωμα μεταξύ της ρύθμισης (εστιακοί νόμος & πρότυπο), της βαθμολόγησης και της επιθεώρησ |
| Μορφωματική διαμόρφωση | Λ-ανίχνευση, s-ανίχνευση, λ-γ-ανίχνευση, s-γ-ανίχνευση, άκρη-συγκόλληση, στροφαλοφόρος άξονας, σωλήν |
| DDF | Δυναμική εστίαση βάθους (DDF) |
| Όνομα | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής μορίων |
|---|---|
| Μαγνητικό ηλεκτρικό σύστημα | Περιφερειακός: 0-500A, κατακόρυφος: 0-1000A |
| Σύστημα ελέγχου | Ευφυής έλεγχος κλειστών βρόγχων |
| Οθόνη λειτουργίας | Οθόνη αφής |
| διακόπτης δύναμης | AC380V±10% 50HZ 40KVA (στιγμιαίο 5S), τριφασικό σύστημα πέντε-καλωδίων |
| Μαγνητίζοντας ρεύμα εναλλασσόμενου ρεύματος | Περιφερειακό 0-500A συνεχώς διευθετήσιμο, με δύναμη-από τον έλεγχο φάσης Κατακόρυφος 0--1000A (100 |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | προεπιλογή και αυτόματη αποζημίωση |
| Η αποζημίωση αναζωογονεί το ποσοστό | 0.02S/time |
| Κτύπημα | 0200mm |
| Εσωτερική διάμετρος σπειρών | 100mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |