| Όνομα Προϊόντος | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όνομα προϊόντων | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| Εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Ανίχνευση ρωγμών |
| Σφάλμα κάθετης γραμμικότητας | ≤3 % |
|---|---|
| Σφάλμα εξασθενητή | Κάθε 12 ±1dB |
| Δυναμικό εύρος | ≥32 dB |
| Επίπεδο ηλεκτρικού θορύβου | ≤10 (ζώνη συχνότητας: 1~5 MHz)% |
| Περιθώριο ευαισθησίας ανίχνευσης ελαττωμάτων | ≥65 (2,5Z20N ανιχνευτής) dB |
| Επίδειξη | οθόνη χρώματος 7 ίντσας TFT, ψήφισμα 800*480 |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί, περιστροφικός, οθόνη αφής |
| Μπαταρία | ιονική μπαταρία λίθιου |
| Χρόνος απασχόλησης | ≥8 ώρες |
| Κάρτα SD | Κάρτα PSD (16G) |
| όνομα προϊόντων | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| 404 Not Found | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υγρασία | 20%~95%RH |
| Επαναληπτική συχνότητα σφυγμού | 30-3000Hz |
|---|---|
| Σειρά ανίχνευσης | 0-25000 χιλ., στην ταχύτητα χάλυβα |
| Υγιής ταχύτητα | 100~20000m/s |
| Μέθοδοι εργασίας | Ηχώ σφυγμού, διπλός, και μέσω-μετάδοση |
| Ευαισθησία | 120 DB ανώτατα στο επιλέξιμο ψήφισμα 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 DB |
| Επαναληπτική συχνότητα σφυγμού | 20 Hz έως 2000 Hz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 0-15000 mm, με ταχύτητα χάλυβα |
| Ταχύτητα ήχου | 1000 έως 20000m/s |
| Μέθοδοι εργασίας | Επανάληψη παλμού, διπλή και διαμετακόμιση |
| Δυναμική περιοχή | Περισσότερα από 40 dB |
| Σειρά ανίχνευσης | 0-1000 χιλ., στην ταχύτητα χάλυβα |
|---|---|
| Υγιής ταχύτητα | 1000~9999m/s |
| Μέθοδοι εργασίας | Ηχώ σφυγμού, διπλός, και μέσω-μετάδοση |
| Αναχωρήσεις ευαισθησίας | ≥50 DB |
| Δύναμη | Κεντρικοί αγωγοί 100-240 VAC, 50-60 Hz εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Κέρδος | 0-100dB, βήμα 0.1dB |
|---|---|
| Κανάλια ανίχνευσης | 1、 2、 4、 8、 16, 32 |
| Τρόπος λειτουργίας | Ενιαία συσκευή αποστολής σημάτων ελέγχων και δέκτης, διπλοί συσκευή αποστολής σημάτων ελέγχων και δέ |
| Τρόπος ανίχνευσης | Μια ανίχνευση τύπων、 Β、 Γ |
| Ευαισθησία πλεονάσματος | ≥65dB |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50HZ 5A |
|---|---|
| Παραγωγή | Εναλλασσόμενο ρεύμα 38V 10A |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | ≥6 m/min |
| Βάρος περίπου | 6.5Kg (κύρια μονάδα) |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |