| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| σειρά | 01000mm |
|---|---|
| Κέρδος | 0-130dB |
| Καμπύλη προσφερθείσα | ΑΝΊΧΝΕΥΣΗ、 AWS DAC、 AVG、 TCG、 Β |
| Προστασία | IP65, απόδειξη νερού/ελαίου, απόδειξη σκόνης |
| Εύρος συχνοτήτων | 0.5-20MHz |
| Υλικό | Πιεζοηλεκτρική κεραμική |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Όνομα | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής μορίων |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, διπλό ανοξείδωτο 2205, αργίλιο 7075 |
|---|---|
| Πάχος | 20/25mm |
| Διάμετρος τρυπών | 1.5mm |
| Πιστοποιητικό βαθμολόγησης | Συμπεριλαμβανόμενος |
| ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ | Συμπεριλαμβανόμενος |
| Πρότυπα | JB/T 10658 και EN1711 |
|---|---|
| Μπαταρία | πολυμερείς μπαταρίες λίθιου, συνεχής χρόνος απασχόλησης 5.5hours |
| Εύρος συχνοτήτων | από 64Hz 5MHz, διευθετήσιμο |
| Σειρά κέρδους | 0~90 DB, διευθετήσιμο στο βήμα 0.5 DB |
| Περιστροφή φάσης | 0~360, διευθετήσιμα στο βήμα 1 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Αρχή | ηλεκτρομαγνητική επαγωγή |
|---|---|
| Τρόπος επίδειξης | Δύο τρόποι επίδειξης (SAVE και ΕΛΕΎΘΕΡΟΣ): ενιαία εξεταστική αξία ή συνεχής εξεταστική αξία |
| Μονάδες επίδειξης | Δύο μονάδες επιδεικνύουν: Fe% (ferrite περιεκτικότητα σε) και FN (αριθμός WRC, ποσό ferrite) |
| Λειτουργία στατιστικών | μέση αξία, ανώτατη αξία, ελάχιστη αξία, αξία σταθερής απόκλισης. |
| Δύναμη μακριά | Αυτόματη δύναμη από τη λειτουργία |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Όνομα Προϊόντος | Υπερήχων Ανιχνευτής Ελάττωμα |
| Κέρδος | 110dB |
| Συχνότητα εργασίας | (0.5-15) MHZ |