| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | -10 ~ +40 Γ |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 50 Γ |
| Σχετική υγρασία | <80> |
| Άνοδος θερμοκρασίας εργασίας | <18 C=""> |
| Ελάχιστη δύναμη εναλλασσόμενου ρεύματος που ανυψώνει τη δύναμη | >4.5kg (44N) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 50 C |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | < 80% μη συμπύκνωση |
| Αύξηση της θερμοκρασίας εργασίας | < 18 C |
| Προσωρινό ποσοστό φορτίων | >50% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Χρώμα | κίτρινο |
|---|---|
| Φανός | LED |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Πεδίο ανίχνευσης | 0.05mm~10mm |
|---|---|
| Δυναμική τάση | 0.6KV~35KV |
| Εμφάνιση | Επισκόπηση LCD |
| βάρος | 2.2kg |
| Μέγεθος | 220x130x88 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Τύπος | LEMO BNC, ΜΙΚΡΌΤΑΤΟ ΣΤΊΓΜΑ, SUBVIS |
| calbe τύπος | RG174 |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογή | βιομηχανική δοκιμή ρωγμών μετάλλων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| εξόδου | 60-160KV |
|---|---|
| Εισόδου | 1.5KW |
| Σημείο εστίασης | 0.8x0.8 |
| Ανώτατη διείσδυση | 18mm |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |