| Όνομα Προϊόντος | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Υλικό | Χαλκός |
| Σειρά σχοινιών καλωδίων | 1450mm |
| Επαναληπτική συχνότητα σφυγμού | 10-2000Hz, ακριβές ρυθμίστε, ανίχνευση υψηλής ταχύτητας, καμία δεσποινίδα έξω |
|---|---|
| Σειρά ανίχνευσης | 0-10000 χιλ., στην ταχύτητα χάλυβα |
| Υγιής ταχύτητα | 100~20000m/s |
| Μέθοδοι εργασίας | Ηχώ σφυγμού, διπλός, και μέσω-μετάδοση |
| Ευαισθησία | 120 DB ανώτατα στο επιλέξιμο ψήφισμα 0.1, 1.0, 2.0, 6.0 DB |
| όνομα | μαγνητική μηχανή δοκιμής μορίων |
|---|---|
| Μαγνήτιση | κυκλική μαγνήτιση και διαμήκης μαγνήτιση |
| απομαγνήτιση | λειτουργία συμπεριλαμβανόμενη |
| Μέγεθος οικοδεσποτών | 360 (πλάτος) ×550 (ύψος) ×650 (βάθος) χιλ. (αποκλείοντας handlebar) |
| Βάρος | 130kgs |
| Όνομα Προϊόντος | μαγνητική μηχανή δοκιμής μορίων |
|---|---|
| Μαγνήτιση | Κυκλική, διαμήκης, και επακόλουθη μαγνήτιση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (ανάλογα με την πρότυπη διαμόρφωση) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz-10 MHZ, συνεχώς διευθετήσιμα, ταυτόχρονη ανίχνευση μέχρι 2, μπορούν να είναι περιορισμένη μίξη |
| Επιθεώρηση και χαρακτηρισμός της ακρίβειας | ≤ ± 50mm |
| Σειρά κέρδους | 0,0 ~ 99,0 DB συνεχώς διευθετήσιμα, βήμα: 0,1 |
| Λειμμένο ποσοστό | ≤ 0%, ποσοστό λάθος εκτιμήσεων (εσφαλμένα κατάλληλα προϊόντα για να καθορίσει τα μη συμμορφούμενα πρ |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (ανάλογα με την πρότυπη διαμόρφωση) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz-10 MHZ, συνεχώς διευθετήσιμα, ταυτόχρονη ανίχνευση μέχρι 2, μπορούν να είναι περιορισμένη μίξη |
| Επιθεώρηση και χαρακτηρισμός της ακρίβειας | ≤ ± 50mm |
| Σειρά κέρδους | 0,0 ~ 99,0 DB συνεχώς διευθετήσιμα, βήμα: 0,1 |
| Λειμμένο ποσοστό | ≤ 0%, ποσοστό λάθος εκτιμήσεων (εσφαλμένα κατάλληλα προϊόντα για να καθορίσει τα μη συμμορφούμενα πρ |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
|---|---|
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Εφαρμογή | σφυρηλατημένη προϊόντα ή βιομηχανία συγκόλλησης |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Χρήση | μαγνητικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φορητός μαγνητικός ανιχνευτής ρωγμών δοκιμής μορίων |
| Εφαρμογή | σφυρηλατημένη προϊόντα ή βιομηχανία συγκόλλησης |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία εναλλασσόμενου ρεύματος 220V και συνεχούς ρεύματος |
| Όνομα Προϊόντος | Ανιχνευτής ρωγμών σχοινιών καλωδίων WRT για τη δοκιμή NDT |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση των σχοινιών μεταλλείας, εναέρια ropeways (συνήθως σχοινιά chairlifts και των ανελκυστήρω |
| εφαρμογή | εσωτερική και εξωτερική ανίχνευση σχοινιών καλωδίων |
| Υγρασία | 20%~95%RH |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Χρήση | Δοκιμή NDT |
| Όνομα Προϊόντος | Ευφυής ψηφιακός πολυ ανιχνευτής ρευμάτων στροβίλου συχνότητας |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V 50/60Hz |
| εφαρμογή | Αυτοκίνητο, μέρη αεροπορίας που εξετάζουν, αυτοματοποιημένο εξεταστικό ταίριασμα γραμμών, εργαστηρια |