| Το μέγεθος της ταινίας | 8 X 10 εκατ. 43 εκατ. σε ευρύ |
|---|---|
| Ο τρέχοντας χρόνος | 7 λεπτά σε 23 λεπτά |
| Ταχύτητα κολπίσκων | 322~92 χιλ./λ. |
| Όγκος (πολύ * ύψος πλάτους *) | 100 X 70 X 64 εκατ. (συμπεριλαμβανομένων stent 106 εκατ.) |
| Βάρος | 85 κλ (δεξαμενή χωρίς υγρό) 115 κλ (που γεμίζουν με το νερό) |
| εξόδου | 30-160KV |
|---|---|
| Εισόδου | 1.5KW |
| Σημείο εστίασης | 1.0x1.0 |
| Ανώτατη διείσδυση | 18mm |
| Υλικό | Χάλυβα |
| εξόδου | 100-200Kv |
|---|---|
| Εισόδου | 1.5KW |
| Σημείο εστίασης | 1.5x1.5 |
| Ανώτατη διείσδυση | 30 mm |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Τύπος | LEMO BNC, ΜΙΚΡΌΤΑΤΟ ΣΤΊΓΜΑ, SUBVIS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Λεπτό κέρδος | από 0dB έως 48dB σε βήματα 0,5dB |
|---|---|
| Συχνότητα | 2 ανεξάρτητα-επιλέξιμες συχνότητες |
| Διάδρομος | ανεξάρτητο κανάλι 2 |
| Η μπαταρία | Χαμηλής ισχύος, συνεχής χρόνος εργασίας έως και περισσότερες από 10 ώρες |
| Ονομασία του προϊόντος | Ανιχνευτής δινορρευμάτων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-4days |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, το PayPal, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500pcs ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | beijing |
| Κανάλι ανίχνευσης | 1-4 (εξελικτικός όπως απαιτείται) |
|---|---|
| Εύρος συχνοτήτων | 5 Hz ~ 12 MHZ, συνεχώς διευθετήσιμα, 2-4 ανεξάρτητη επιλέξιμη συχνότητα, πολλαπλάσια μονάδα μίξης |
| Διευθετήσιμη σειρά ανίχνευσης | Η μέγιστη μέτρηση: 10 ~ 10000, βήμα 1 |
| Σειρά κέρδους | 0.0dB ~ 99.0dB συνεχώς διευθετήσιμο, βήμα: 0.1dB |
| Λειμμένο ποσοστό | ≤ 0%, ψευδοθετικό ποσοστό (που κρίνεται εσφαλμένα ως κατάλληλο μη συμμορφούμενο προϊόν) ≤ 1% |
| εξόδου | 170-320KV |
|---|---|
| Εισόδου | 3.2kw |
| Σημείο εστίασης | 2.5x2.5 |
| Ανώτατη διείσδυση | 55 MM |
| Υλικό | Χάλυβα |
| στοιχεία κραμάτων | Tj, Β, χρώμιο, ΜΝ, Φε, κοβάλτιο, Νι, $cu, ZN, SE, Zr, NB, Mo, RH, Pd, άργυρος, Cd, Sn, Sb, HF, TA, Π |
|---|---|
| Πηγή διέγερσης | 50KV/200μA η μέγιστη ροή σωλήνων πίεσης σωλήνων μπορεί να ρυθμιστεί ελεύθερα, στόχος άργυρου (πρότυπ |
| Ανιχνευτής | Ανιχνευτής Si-καρφιτσών ΩΘΗΣΗΣ |
| Εμφάνιση | Βιομηχανική ανθεκτική οθόνη αφής με το μέγεθος οθόνης 4,3» |
| Στοιχεία - επεξεργασία | 32GB μνήμη, USB, Bluetooth, WIFI, ή αρεστός στο Διαδίκτυο το όργανο μπορεί να διαμορφωθεί και να επ |